مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلستان خبر داد؛

کد خبر : 9435 تاریخ انتشار : پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398 11:27

آغاز عملیات اجرایی تکمیل زیر ساخت های گردشگری پارک شبنم نوده خاندوز با اعتبار 3000 میلیون ریال

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از آغاز عملیات اجرایی تکمیل زیر ساخت های گردشگری منطقه نمونه گردشگری شبنم نوده خاندوز با اعتبار 3000 میلیون ریال خبر داد.


به گزارش روابط عمومی , امورفرهنگی و بین الملل اداره کل میراث فرهنگی , صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ؛ امروز پنج شنبه مورخ 19 اردیبهشت  97 مهندس ابراهیم کریمی در این خصوص گفت :  عملیات اجرایی  این فاز ساماندهی و  زیر ساخت های گردشگری پارک شبنم نوده خاندوز  با اعتبار 3 میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه های استانی با حضور نماینده اداره کل میراث فرهنگی  بعنوان کارفرما و  جعفری مسئول عمران و شهرسازی شهرداری نوده خاندوز بعنوان دستگاه بهره بردار  و حصارنوی  مدیرمیراث اداره میراث فرهنگی شهرستان های آزادشهر  و پیمانکار پروژه در پارک شبنم نوده خاندوز  آغاز شد.

 

وی به عملیات پیش بینی شده در این فاز اشاره کرد و افزود : در عملیات اجرایی این فاز اجرای محوطه سازی شامل سنگ فرش و دیواره مالون به مساحت حدود 300 متر مربع  انجام خواهد شد .

 

کریمی  ادامه داد : در سنوات قبل این اداره کل اقدام  به اجرای محوطه سازی و مبلمان بتنی طرح چوب ، سنگ فرش و دیواره مالون مسیر دسترسی به آبشار مصنوعی ، اجرای اسکلت فلزی آبشار مصنوعی و محوطه سازی اطراف آن و اجرای بخشی از نیلینگ آبشار مصنوعی با اعتبار 11 میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون ریال کرده است .

 

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری  در پایان ابراز امید واری کرد در سال های بعد و در صورت تخصیص اعتبارات کافی  از سوی مراجع ذیربط ، نسبت به تکمیل زیر ساخت های گردشگری لازم جهت رفاه حال مسافران و گردشگران  اقدام خواهد شد.

 

شایان ذکر است ؛ پارک جنگلی شبنم نوده خاندوز از نقاط دیدنی استان گلستان واقع در شهر نوده خاندوز در شهرستان آزادشهر است. این پارک بر فراز تپه ای مشرف به شهر قرار دارد دیواره و پله های سنگی این پارک مناظری زیبا را بوجود آوره است .

 

 

 

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

نظرسنجی بیمه تکمیلی
پیام رسان های داخلی
خدمات الکترونیک
سایر خدمات
آخرین بروزرسانی
یکشنبه 11 خرداد 1399 10:57
نظر سنجی
نظرشما در مورد محتوای سایت ؟
عالی
خوب
متوسط
بد


بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 1035
بازدید دیروز : 4260
بازدید هفته : 17245
بازدید ماه : 79151
بازدید سال : 1287532


اعلان ها :
در حال حاضر سایت در دسترس می باشد، در غیر این صورت اطلاع رسانی خواهد شد

ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*