کد خبر : 6047 تاریخ انتشار : سه شنبه 08 اسفند 1396 11:25

دفاتر خدمات مسافرتی بال گستر پژواک، خاطره گشت گلستان و آرا پرواز سهی در شهرستان گرگان موفق به کسب رتبه برتر شدند.

مهندس علی اصغر قدیمی مدیر روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گلستان خبر داد: در نظر سنجی دفاتر خدمات مسافرتی استان گلستان بر اساس شاخص کیفیت و ارایه خدمات مطلوب ، دفاتر خدمات مسافرتی برتر از نگاه اعضای گروه نگارستان معرفی شدند.


به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گلستان علی اصغر قدیمی با اعلام این خبر افزود: مؤسسات و بنگاه های گردشگری و مسافرتی نقش عمده ای در تکامل و توسعه صنعت گردشگری دارند.

وی با بیان اینکه در این نظرسنجی سعی شده موضوعی عمومی ارزیابی  گردد تا همه کسانی که به نوعی از خدمات دفاتر خدمات مسافرتی استفاده نموده اند بتوانند در آن شرکت نمایند گفت: راهبردهایی را جهت ارتقاء کیفی و کمی خدمات این دفاتر ارائه نمودیم تا بدینوسیله گام های موثری در جهت بهبود ارایه خدمات و پاسخ گویی به نیازهای گردشگران برداشته و شاهد توسعه و رونق روزافزون صنعت گردشگری در استان باشیم.

علی اصغر قدیمی اضافه کرد: با توجه به گستردگی دفاتر در سطح استان ، نظرسنجی دفاتر خدمات مسافرتی در سه حوزه مرکز، شرق و غرب برنامه ریزی شده است که با توجه به پایان نظر سنجی حوزه مرکز، نظر سنجی حوزه شرق استان آغاز و پس از آن نظرسنجی دفاتر حوزه غرب انجام خواهد گرفت.

وی با اشاره به نظرسنجی این دوره در حوزه مرکز استان خاطرنشان کرد:  بر اساس نتایج نهایی این نظر سنجی بال گستر پژواک ، خاطره گشت گلستان و آرا پرواز سهی به عنوان دفاتر خدمات مسافرتی برتر بر اساس شاخص کیفیت و ارایه خدمات مطلوب به مراجعه کنندگان در شهرستان گرگان انتخاب و معرفی شدند.

مدیر روابط عمومی وامور فرهنگی این اداره کل در پایان خواستار شد: از استفاده کننده های خدمات گردشگری اعم از گردشگران، مسافران و هم استانی های عزیز در خواست داریم که با راه های ارتباطی متنوعی که موجود می باشد از جمله عضویت در گروه وکانال نگارستان ، ربات، سایت اداره کل، ایمیل، تلفن و... علاوه بر شرکت در این نظرسنجی ها، ما را از نظرات و پیشنهادات خود در ارائه بهتر خدمات رهنمون نمایند.

آدرس سایت اداره کل: golestanchto.ir

کانال نگارستان: golestannegarestan

ربات اداره کل: gchto_bot

ایمیل: info@golestanchto.ir

تلفن: 32261801 -  32261802 – 32261803 – 32222606

 

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با سرپرست اداره کل
رزومه
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

پیام رسان های داخلی
خدمات الکترونیک
سایر خدمات
آخرین بروزرسانی
چهارشنبه 30 بهمن 1398 13:30
نظر سنجی
نظرشما در مورد محتوای سایت ؟
عالی
خوب
متوسط
بد


آب و هوای استان
بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 287
بازدید دیروز : 3304
بازدید هفته : 35647
بازدید ماه : 213375
بازدید سال : 1403794


ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*