مسئول روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی گلستان خبر داد؛

کد خبر : 12770 تاریخ انتشار : پنجشنبه 01 خرداد 1399 21:34

برگزاری کارگاه های آموزشی برای رابطین روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی گلستان/ بهره مندی از فضای مجازی برای تبلیغ ظرفیت های گردشگری استان یکی از اولویت های روابط عمومی در سال جدید

نشست صمیمی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان با رابطین روابط عمومی در معاونت ها و شهرستان های این اداره کل به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان، این نشست صمیمی امروز پنجشنبه اول خردادماه 99 با حضور احمد تجری مدیرکل میراث فرهنگی استان گلستان، مسعود زیارتی مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی، رضا اصغری مسئول هماهنگی امور شهرستانهای اداره کل و رابطین روابط عمومی در معاونت ها و شهرستان ها در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.


مسعود زیارتی مسئول روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان در این نشست ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک هفته روابط عمومی و ارتباطات به حاضرین در نشست، گفت: هدف از این نشست توان بخشی رابطین روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی گلستان و افزایش تعاملات و ارتقا سطح کیفی و کمی فعالیت ها در این حوزه است.


او خاطرنشان کرد: با ایجاد زیرپرتال هایی در سایت خبری اداره کل میراث فرهنگی استان و تعیین رابط برای ادارات 14 شهرستان استان، 5 معاونت اداره کل و پایگاه های جهانی و ملی استان تلاش می کنیم تا علاوه بر انتشار اخبار بخش های مختلف، جاذبه های تاریخی، طبیعی و فرهنگی نگارستان ایران را با شیوه های مختلف تولید محتوا معرفی و تبلیغ کنیم.


مسئول روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی گلستان گفت: در این نشست های صمیمی سعی می شود تا به صورت کارگاهی محتوا شناسی، نحوه صحیح تهیه و پوشش گزارش، اخبار، یادداشت و ... مورد آموزش قرار گیرد.


او در ادامه با تاکید بر اهمیت آموزش و به روز بودن در حوزه روابط عمومی، از برگزاری گارگاه های آموزش خبرنویسی و عکاسی ویژه رابطین روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان خبر داد.


زیارتی با اشاره به اهمیت فضای مجازی در انتشار اخبار اضافه کرد: بهره برداری مناسب از فضای مجازی و استفاده از پتانسیل این فضا در راستای معرفی استان می بایست یکی از اهداف و اولویت های رابطین روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی گلستان باشد.


ارایه راهکارهای مناسب در جهت تبلیغات شهری، همکاری با صدا و سیما و اصحاب رسانه و مدیریت شرایط بحران از دیگر موارد مطرح شده توسط مسئول روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی گلستان در این نشست بود.


در ادامه این نشست، رابطین روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان در شهرستان ها و معاونت ها با طرح مشکلات و چالش های موجود، بحث و تبادل نظر کردند.

 

در پایان این نشست احمد تجری مدیرکل میراث فرهنگی استان از رابطین روابط عمومی اداره کل در معاونت ها و شهرستانها با اهداء لوح تقدیر کرد.

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

نظرسنجی بیمه تکمیلی
پیام رسان های داخلی
خدمات الکترونیک
سایر خدمات
آخرین بروزرسانی
پنجشنبه 08 خرداد 1399 19:20
نظر سنجی
نظرشما در مورد محتوای سایت ؟
عالی
خوب
متوسط
بد


بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 2885
بازدید دیروز : 2577
بازدید هفته : 15959
بازدید ماه : 77869
بازدید سال : 1288533


اعلان ها :
در حال حاضر سایت در دسترس می باشد، در غیر این صورت اطلاع رسانی خواهد شد

ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*