کد خبر : 12699 تاریخ انتشار : سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 10:56

بازدید معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی گلستان از پروژه های سرمایه گذاری شهرستان گنبدکاووس

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان و رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گنبدکاووس از پروژه های سرمایه گذاری در شهرستان گنبدکاووس بازدید بعمل آوردند.


به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گنبدکاووس، امروز پنجشنبه 99/2/25 مجید رحمانی معاون سرمایه گذاری اداره کل استان گلستان به همراه مریم آق آتابای رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گنبدکاووس از پروژه های سرمایه گذاری در شهرستان گنبدکاووس بازدید بعمل آوردند.


مجتمع اقامتی-تفریحی در مجاورت برج قابوس، مجتمع گردشگری در روستای عوض حاجی،  مجتمع گردشگری در روستای قره محمدتپه، واحد اقامتی-پذیرایی، مجتمع گردشگری در روستای قره محمدتپه از پروژه های متقاضی ایجاد در شهرستان گنبدکاووس است که مورد بازدید معاون سرمایه گذاری و تاکین منابع اداره کل میراث فرهنگی استان قرار گرفت.


آق آتابای رییس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گنبدکاووس در محل پروژه مجتمع اقامتی-تفریحی در مجاورت برج قابوس گفت: این طرح با سرمایه گذاری 10 میلیارد ریال در مساحت 2340 متر با پیشرفت فیزیکی %60 می باشد.


او در بازدید از پروژه متقاضی ایجاد مجتمع گردشگری در روستای عوض حاجی بیان کرد: این طرح دارای محل نگهداری اسب، شتر، آب بندان با چشم انداز جاده اینچه برون و باغ زیتون می باشد. مکان این طرح واقع در جاده اینچه برون و فاصله 15 کیلومتری از شهرستان گنبدکاووس قرار دارد.

 

رییس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گنبدکاووس خاطرنشان کرد: پروژه متقاضی طرح مجتمع گردشگری در روستای قره محمدتپه نیز که از پروژه های بازدیدی معاون سرمایه گذاری استان بود،  با مبلغ سرمایه گذاری 60 میلیارد ریال به بانک جهت اخذ تسهیلات معرفی گردید.

 

او در ارتباط با پروژه متقاضی ایجاد مجتمع گردشگری در روستای قره محمدتپه گفت: محوریت این پروژه پرورش اسب و آموزش سوارکاری می باشد و مجوزهای این پروژه با توجه به کاربری ورزشی امکان ایجاد طرح گردشگری نیز مهیا بوده و با توجه به پیگیری متقاضی مبنی بر ایجاد طرح بومگردی و اقامتی این پروژه قابلیت اجرا دارد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

نظرسنجی بیمه تکمیلی
پیام رسان های داخلی
خدمات الکترونیک
سایر خدمات
آخرین بروزرسانی
پنجشنبه 08 خرداد 1399 19:20
نظر سنجی
نظرشما در مورد محتوای سایت ؟
عالی
خوب
متوسط
بد


بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 2913
بازدید دیروز : 2577
بازدید هفته : 15987
بازدید ماه : 77897
بازدید سال : 1288561


اعلان ها :
در حال حاضر سایت در دسترس می باشد، در غیر این صورت اطلاع رسانی خواهد شد

ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*