کد خبر : 12685 تاریخ انتشار : سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 09:27

جلسه بررسی و رفع موانع پروژه گردشگری جاده سلامت شهرستان بندر ترکمن برگزار شد

جلسه بررسی و رفع موانع پروژه جاده سلامت مسیر اسکله بندر ترکمن با حضور فرماندار شهرستان، مسئول دفتر فنی اداره کل میراث فرهنگی گلستان و سایر مسئولین شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگیف گردشگری و صنایع دستی شهرستان ترکمن،  جلسه بررسی و رفع موانع پروژه جاده سلامت مسیر اسکله بندر ترکمن با حضور الیاس هیوه چی فرماندار،مرتضی حسینقلی زاده مسئول دفتر فنی اداره کل میراث فرهنگی، محمد نصیری رئیس اداره  و سایر مسئولین شهرستان صبح دیروز دوشنبه 29 اردیبهشت در محل فرمانداری برگزار شد.

 

الیاس هیوه چی فرماندار در این جلسه اظهار کرد: پروژه مسیر پروژه جاده سلامت مسیر اسکله بندر ترکمن به طول ۲ کیلومتر در حال اجراست و موانعی در مسیر این پروژه وجود دارد که بایستی بررسی و رفع شود.


 وی افزود: از جمله موانع بر سر راه اجرای این پروژه، وجود تیرهای برق در مسیر اجرای پروژه جاده سلامت است که در این خصوص مقرر گردید اداره برق و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیگیری‌های لازم را انجام دهند و با تامین اعتبارات لازم اجرای جابجایی تیرهای برق توسط اداره برق انجام شود.


 فرماندار تصریح کرد: یکی دیگر از موانع موجود بر سر راه این پروژه، املاک مربوط اشخاص حقیقی هستند که در این مسیر واقع شده و در این خصوص نیز مقرر شد شهرداری و گردشگری جلساتی با آنها برگزار و موافقت آنها را جلب کنند.


 وی افزود: این مسیر مسیری است که می‌تواند برای گردشگران و شهروندان قابلیت استفاده های بهتری داشته باشد چرا که به عنوان جاده سلامت و مسیر زیبا سازی شده و یک مسیر توسعه یافته رو به دریا و اسکله می تواند باعث جذب مسافر و گردشگر شود.


 فرماندار در پایان ابراز امیدواری کرد در سال جاری با تخصیص اعتبارات لازم به این پروژه در کمیته برنامه ریزی شهرستان، اجرای این پروژه را به اتمام و بهره برداری برسد.

 

 

 

 

 

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

نظرسنجی بیمه تکمیلی
پیام رسان های داخلی
خدمات الکترونیک
سایر خدمات
آخرین بروزرسانی
پنجشنبه 08 خرداد 1399 19:20
نظر سنجی
نظرشما در مورد محتوای سایت ؟
عالی
خوب
متوسط
بد


بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 2831
بازدید دیروز : 2577
بازدید هفته : 15905
بازدید ماه : 77815
بازدید سال : 1288479


اعلان ها :
در حال حاضر سایت در دسترس می باشد، در غیر این صورت اطلاع رسانی خواهد شد

ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*