کد خبر : 10965 تاریخ انتشار : پنجشنبه 09 آبان 1398 09:28

برگزاری نشست ساماندهی غرفه های سوغات سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گرگان

نشست هماهنگی در راستای ساماندهی غرفه های سوغات سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با حضور معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گرگان، نشست هماهنگی در راستای ساماندهی غرفه های سوغات سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با حضور حاجی ابراهیمی معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان، یاسرقندهاری رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گرگان، غیاثی زاده مسئول دبیرخانه سیزدهمین جشنواره فرهنگ اقوام، نمایندگان مرکز بهداشت شهرستان، مجری بخش سوغات نمایشگاه و کارشناسان مربوطه در اداره میراث فرهنگی گرگان برگزار شد.

 

در این نشست تصمصماتی در راستای برگزاری شایسته تمامی برنامه ها و چگونگی چینش غرفه های سوغات جشنواره اقوام سیزدهم و ارائه ضوابطی جهت رعایت کامل نکات بهداشتی از نظر محیطی، غذایی، فردی و ... اتخاذ شد.

 

از مسائل مطرح شده در این نشست می توان به ارائه غرفه به نمایندگان بهداشت شهرستان جهت استقرار دائم در نمایشگاه بین المللی فرهنگ اقوام، ممنوعیت فله فروشی در نمایشگاه و ارائه اجناس به صورت بسته بندی، کسب مجوز و شناسه از سازمان غذا و دارو توسط تمامی غرفه داران که قصد فروش سوغات و محصولات غذایی در نمایشگاه دارند، استقرار غرفه های سوغات در مکان مناسب و فاصله مناسب از سرویس های بهداشتی، کنترل و نظارت کامل توسط نمایندگان بهداشت جهت جلوگیری از فروش و ارائه جنس ناسالم و تاریخ گذشته، ممنوعیت فروش محصولات خانگی که طرز تهیه و مواد اولیه آن نامشخص است، فروش محصولات خانگی فقط با ارائه مجوز معتبر که در صورت بروز مشکلات قابل پیگیری باشد، پخت و آماده سازی تمامی  غذاها در محل نمایشگاه  جهت نظارت کامل در مواد اولیه و مراحل آماده سازی و ... اشاره کرد .

 

 

برچسب ها
میراث | میراث فرهنگی | صنایع دستی | گردشگری | اداره میراث فرهنگی | خبرهای میراث فرهنگی | اخبار | جاذبه های گردشگری | خبر | توریست | گردشگر
لطفا ما را از نظر خود مطلع کنید
ارتباط با مدیر کل
رزومه
جهت ارتباط با ایشان ایـنـجــــا کلیک کنید

ملاقات عمومی با مدیرکل روز های سه شنبه از شروع ساعت اداری تا پایان ساعت اداری

پیام رسان های داخلی
خدمات الکترونیک
سایر خدمات
آخرین بروزرسانی
سه شنبه 13 خرداد 1399 13:35
نظر سنجی
نظرشما در مورد محتوای سایت ؟
عالی
خوب
متوسط
بد


بازدیدهای سایت
تعداد افراد آنلاین :
بازدید امروز : 781
بازدید دیروز : 2777
بازدید هفته : 20165
بازدید ماه : 79793
بازدید سال : 1287562


اعلان ها :
در حال حاضر سایت در دسترس می باشد، در غیر این صورت اطلاع رسانی خواهد شد

ارتباط با مدیرکل و معاونین

در صورتی که نیاز به دریافت پاسخ دارید , حتما ایمیل خود را وارد نمائید تا در اولین فرصت به درخواست شما پاسخ داده شود , در غیر این صورت پیغام شما بدون پاسخ خواهد بود
*
مردمی کارکنان اداره
*