کد خبر : 12482 تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 10:25

ارائه تخفیف اجاره بهای مجتمع تجاری آفتاب 2 گرگان به هنرمندان صنایع دستی استان

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی گلستان از نشست با مدیر مجتمع تجاری آفتاب 2 گرگان برای ارائه تخفیفات اجاره واحدهای این مجتمع ویژه هنرمندان شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان ، مریم حاجی ابراهیمی امروز چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه 99 با اعلام این خبر گفت : این نشست در راستای پیگیری و هماهنگی پیرامون واگذاری تعدادی از واحدهای مجتمع تجاری آفتاب 2 با شرایط ویژه برای استقرار و حمایت از تولید و فروش محصولات صنایع دستی هنرمندان استان برگزار شد.


او خاطر نشان کرد : در این نشست مقرر شد اجاره تعدادی از واحدهای این مجتمع تجاری برای هنرمندان صنایع دستی شهرستان گرگان با شرایط و تخفیفات ویژه صورت گیرد و هنرمندان بتوانند با یک سوم کل اجاره بهای واحدهای این مجتمع در این مکان استقرار یابند.


بابایی سرمایه گذار و مالک مجتمع تجاری آفتاب 2 در این جلسه آمادگی خود را برای واگذاری واحدها به هنرمندان متقاضی سطح استان با تخفیفات ویژه اعلام کرد.


لازم به ذکر است ؛ این نشست روز گذشته سه شنبه 16 اردیبهشت ماه 99 با حضور بابائی سرمایه گذار و مالک مجتمع آفتاب 2 ، حاجی ابراهیمی  معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان گلستان و قندهاری رییس میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گرگان برگزار شد.