نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

در پی برگزاری شکوهمند دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام استان گلستان

  |     |   0دیدگاه

در پی برگزاری شکوهمند دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام استان گلستان

تقدیر رییس شورای اسلامی استان گلستان به نمایندگی از جامعه شورائی استان از مهندس کریمی

کامران ایری رییس شورای اسلامی استان گلستان به نمایندگی از جامعه شورائی استان از مهندس ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان گلستان برای برگزاری شکوهمند دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام استان گلستان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان؛ متن لوح بدین شرح می باشد:

 

جناب آقای مهندس ابراهیم کریمی

مدیر کل محترم میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان

احتراما بسیار خرسندم که به نمایندگی از جامعه شورائی استان از اهتمام مجدانه و تشریک مساعی ارزشمند جنابعالی در فراهم ساختن زمینه و تمهید شرایط مطلوب همراه با برگزاری شکوهمند دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در استان گلستان قدردانی نموده و تلاش بیاد ماندنی شما در برگزاری شایسته منظم جشنواره را نشانه دور اندیشی  شما در اعتلای مودت و همدلی اقوام ایرانی و معرفی فرهنگها، سنت های به یادگار مانده تمدن ایران زمین دانسته  و حس تعلق خاطر مردم شریف را نسبت به غنای تمدن ایران اسلامی بیش از پیش تعمیق بخشیدید.

بدینوسیله از  خدمات شایسته، تلش های ارزشمند جنابعالی و همکاران محترم تان قدردانی نموده و امیدوارم زحمات حضرتعالی اسباب بالندگی و پویانی استان زیبای گلستان باشد.یقینا استمرار مطلوب این این جشنواره می تواند روح شادابی نشاط را در کالبد جامعه بدمد همانگونه که استقبال پرشور و کم نظیر مردم شریف استان از جشنواره اقوام علاوه بر نمایشی پر افتخار از میزبانی گلستان، موید نیاز جامعه به اینگونه تلاشهاست.

حضور گرم مردم و نشاط جمعی حاصل از آن بهترین پاداش ممکن برای شما و دست اندرکاران جشنواره خواهد بود. موفقیت شما را بیش از پیش آرزومندم.

 

کامران ایری

رئیس شورای اسلامی استان گلستان

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه