نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

  |     |   0دیدگاه

توسعه گردشگری سبب توسعه پایدار می شود/ دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گلستان برای دومین باردر گنبد کاووس

رئیس میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری آزادشهر گفت: یکی از عوامل توسعه پایدار در گلستان توسعه گردشگری است. وجود اقوام و صنایع دستی متنوع در گلستان تاثیر بسزایی در توسعه گردشگری دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان؛ علیرضا حصارنوی، شامگاه سه شنبه در سومین  روز از برگزاری جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گنبدکاووس اظهارداشت: استان گلستان دارای موهبت و استعدادهای زیاد طبیعی است. این امر سبب مهاجرت بسیاری از اقوام به این استان شده است که در توسعه گردشگری تاثیر گذار است.

 

وی افزود:حضور سفرا در این جشنواره نقش انتقال دهنده فرهنگ های اقوام مختلف و معرفی ظرفیت های ما به کشور خود و دیگر کشورها باشد. حضور سفرا در تبادلات و ارتباطات تجاری و بازرگانی موثر است.

 

رئیس میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری آزادشهر بیان داشت: دوام برگزاری هر برنامه و جشنواره به استقبال و حضور مردم بستگی دارد. برگزاری 12 دوره جشنواره در گلستان نشان از استقبال و تقاضای مردم برای برگزاری این جشنواره است.

 

وی ادامه داد:این جشنواره فرصتی است تا هنرمندان در حوزه صنایع دستی و موسیقی ضمن معرفی تولیدات خود،مردم و علاقمندان را با این هنرها بیشتر آشنا کنند.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه