نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

علی نصیبی؛

  |     |   0دیدگاه

علی نصیبی؛

حفظ و احیا میراث معنوی و ریشه دار استان یکی از مزیت های برگزاری جشنواره بین المللی اقوام است

مدیر کل امور روستایی استانداری گلستان گفت: حفظ و احیای میراث معنوی و ریشه دار مناطق مختلف استان های کشور،همگرایی بین اقوام و جذب گردشگر از مزیت های برگزاری جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام است.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلستان, نصیبی،در حاشیه برگزاری جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام  اظهارداشت: هر قدر بتوانیم در این جشنواره ها میراث معنوی خود را احیا و به نمایش بگذرایم،ضمن آشنایی جوانان و نسل جدید با این فرهنگ،وحدت و همگرایی بین اقوام نیز افزایش خواهد یافت.

 

وی افزود: برگزاری چنین جشنواره هایی به صورت ملی و بین المللی و با حضور گسترده مردم از کشور ایران اسلامی و دیگر کشورها در جذب گردشگر به استان گلستان تاثیر گذار است.

 

مدیر کل امور روستایی استانداری گلستان بیان داشت: بخشی از جشنواره در حوزه محصولات داخلی و ثمره تلاش هنرمندان است که با توجه به شعار سال توسط مقام معظم رهبری در حمایت از کالای ایرانی تاثیر گذار است.
 


وی ادامه داد: بی شک حضور گردشگران از استان های مختلف در رونق اقتصادی و رونق بوم گردی گلستان تاثیر بسزایی دارد. رونق اقتصادی در اشتغال جوانان نیز اثر گذار است.

 

نصیبی گفت: یکی از اتفاقات خوب امسال در جشنواره بین المللی گلستان،حضور سفرا و کاردان ها بود که این حضور سبب انعقاد تفاهم نامه بین اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلستان،استاندار و سفارت خانه های این کشورها می شود.

 

وی افزود: بازدید از ظرفیت های استان و بازتاب این ظرفیت ها توسط سفرا به مسئولان کشور خود در ارتباطات تجاری و بازرگانی موثر است.

 

مدیر کل امور روستایی استانداری گلستان خاطرنشان کرد: مردم خوب ما نیاز به شادی و نشاط اجتماعی دارند. این جشنواره فرصتی است تا مردم ضمن پر کردن اوقات فراغت و سپری کردن لحظات شاد در کنار اعضای خانواده با فرهنگ اقوام مختلف کشور خود آشنا شوند.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه