نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

علیرضا ابرهیمی نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی؛

  |     |   0دیدگاه

علیرضا ابرهیمی نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی؛

از ظرفیت اقتصادی گلستان در حوزه های مختلف در جشنواره استفاده شود

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:استان گلستان در حوزه اقتصادی در بخش های مختلف ظرفیت های خوبی دارد که می توان در این جشنواره در کنار ظرفیت فرهنگی معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی  وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلستان, علیرضا ابراهیمی, شامگاه یکشنبه در حاشیه دومین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گنبدکاووس اظهارداشت: یکی از توطئه های دشمن در شرایط کنونی ایجاد نفاق و تفرقه بین مردم،اقوام و مذاهب مختلف است.برگزاری این جشنواره ضمن آشنایی و معرفی فرهنگ های گوناگون اقوام،سبب دوستی،وفاق و وحدت ملی بین اقوام می شود.

 

وی افزود: اقوام یکی از زیبایی های عالم آفرینش است. وجود اقوام مختلف با آداب و رسوم متفاوت و صنایع های دستی گوناگون در این جشنواره سبب تحکیم روابط و ایجاد همدلی اقوام است.

 

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: انتظار داریم چنین جشنواره هایی در شهرهای کوچک هم برگزار شود. برگزاری این جشنواره ها در شهرهای کوچک سبب توسعه،اشتغال و جذب گردشگر می شود.

 

شایان ذکر است؛ دومین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گنبد کاووس از تاریخ 4 لغایت 7 آذر ماه ساعت 16 لغایت 23 در مجموعه ورزشی المپیک در حال برگزاری است

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه