نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مهندس کریمی؛

  |     |   0دیدگاه

مهندس کریمی؛

برای مدیریت ترافیک جشنواره بین المللی استفاده از خودروهای عمومی فرهنگ سازی شود

مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: استقبال مردم در جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام غیر باور و پیش بینی است. باید استفاده از خودروهای عمومی برای مدیریت ترافیک این جشنواره فرهنگ سازی شود.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلستان؛ ابراهیم کریمی اظهارداشت: امسال فضای فیزیکی  و فضای پارکینیک 3 برابر توسعه یافته است.با توجه به استقبال بی نظیر مردم با وجود گسترش فضای جشنواره نتوانستیم ترافیک را مدیریت کنیم. مردم برای کاهش ترافیک از خودروهای عمومی استفاده کنند.

 

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلستان بیان داشت: جشنواره  گنبدکاووس هیچ تفاوتی با جشنواره گرگان ندارد و تنها در حوزه گردشگری روستایی در گرگان ظرفیت های گردشگری روستایی غرب و در گنبدکاووس ظرفیت گردشگری روستایی شرق به نمایش گذاشته می شود. 

 

وی ادامه داد:برگزاری جشنواره در سال های نخست برنامه محور نبود و در 4 سال اخیر برگزاری این جشنواره بر اساس برنامه ریزی های اصولی انجام شده است. آمار بازدید گردشگران از استان گلستان با آمار ورود گردشگران از سال 94 تاکنون در یک مسیر بوده که تاثیر این جشنواره است. 

 

کریمی گفت: 174 غرفه صنایع دستی در اختیار هنرمندان قرار دارد و از استان های مختلف برای عرضه تولیدات و سوغات در این جشنواره حضور دارند. 

 

وی یادآور شد: حضور رسانه ها و خبرنگاران در جشنواره بین المللی و انعکاس اخبار آن،  بازتاب خوبی در استقبال مردم دارد.یکی از دلایل موفقیت استان و توسعه گردشگری در این چند سال،پوشش خبری رسانه های داخلی و خارجی از این جشنواره است.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه