نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

در موزه امیر لطیفی گرگان

  |     |   0دیدگاه

در موزه امیر لطیفی گرگان

پخش برنامه زنده صبح بخیر ایران با موضوع دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

پخش برنامه زنده صبح بخیر ایران با موضوع دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در محل موزه امیر لطیفی گرگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان؛ مهندس ابراهیم کریمی مدیر کل این دستگاه اجرایی صبح امروز مورخ 1 اذر 97 در  پخش برنامه زنده صبح بخیر ایران که با موضوع دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام برگزار شد گفت: جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گلستان به این نیت دنبال میشود که بتوانیم قابلیت و ظرفیت های غنی گردشگری گلستان را به ایران و دنیا معرفی نماییم.


وی افزود: خدارا شکر میکنیم که گلستان در زمینه رشد گردشگران در چند سال اخیر رشد بسیار چشمگیری داشته و امروز این استان با قابلیت هایی که دارد توانسته جای خود را باز کند و  به مقصد گردشگری تبدیل شده است.

 

وی به حضور سفرا و خبرنگاران ملی و بین المللی در جشنواره اشاره کرد و افزود: حضور میهمانان خارجی و سفرا در جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ظرفیتی برای ایجاد شرایط مناسب در تبادلات اقتصادی، گردشگری و بازرگانی است.

 

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلستان بیان داشت: در حوزه بوم گردی حضور روستاهای هدف گردشگری امکان معرفی قابلیت های گردشگری روستاها و بوم گردی های گلستان و سایر استان های کشور را فراهم می کند.

 

شایان ذکر است برنامه صبح بخیر ایران سفرنامه صبا ، امروز صبح در موزه امیر لطیف گرگان از شبکه یک کشوری پخش شد
 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه