نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

  |     |   0دیدگاه

نشست صمیمی با سفرا،کارداران و رایزن های فرهنگی و اصحاب رسانه ملی و بین المللی

نشست صمیمی معاون گردشگری کشور، استاندار گلستان،مدیرکل میراث فرهنگی استان و معاونین استاندار و جمعی دیگر از مسئولین استانی با سفرا،کارداران و رایزن های فرهنگی و اصحاب ملی و بین المللی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان؛ نشست دکتر ولی تیموری معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور ، دکتر سید مناف هاشمی استاندارگلستان ،مهندس غراوی معاون امور عمرانی و معاون اقتصادی استاندار ، مهندس چراغعلی سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی ، مهندس کریمی مدیرکل میراث فرهنگی استان و دیگر مقامات استانی با سفرا ، کارداران ، رایزنان فرهنگی ۱۴ کشور ، فعالین عرصه گردشگری گلستان و اصحاب رسانه ملی و بین المللی برگزار شد.

 

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: کشور ما دارای غنای تمدن و فرهنگ است و ما با این تصور به گردشگری نگاه میکنیم. وی اظهارداشت: استان گلستان خاستگاه تمدن و فرهنگ غنی اقوام مختلف با زیر مجموعه فرهنگی متنوع است و این افتخار بزرگی برای کشور است.

 

تیموری افزود: همواره رویکرد و سیاست کلان کشور و فرهنگ ما بر مبنای گفتمان و تفاهم بوده و در مقوله گردشگری نیز این مقوله را در نظر داریم. معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور گفت:ما همواره با نگاه گفتمان تلاش داشتیم تا تصویر واقعی ایران را معرفی کنیم.

 

وی ادامه داد: جامعه امروز ما با وجود تکثر فرهنگی و اقوام مختلف با وحدت و همدلی نشاط و پویایی دارد. تلاش داشتیم فرهنگ همه اقوام را به گردشگران خارجی معرفی کنیم. سفرا و خبرنگاران داخلی و خارجی در جذب گردشگران تاثیر گذار خواهند بود

 

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلستان دراین نشست اظهارداشت: حضور سفرا و خبرنگاران در معرفی ظرفیت های گردشگری و جذب گردشگر در گلستان نقش بسزایی دارد. وی افزود: خبرنگاران ضمن پوشش و انعکاس گسترده برنامه های جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام, می توانند در شناخت و معرفی ظرفیت های استان کمک نمایند.

 

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گلستان بیان داشت: از تلاش ها و پی گیری های استاندار, مدیران کل دستگاه های اجرایی, مسئولان استانی و شهرستان گنبدکاووس در برپایی و اجرای این جشنواره قدردانی می شود.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه