نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

به صورت زنده پخش خواهد شد

  |     |   0دیدگاه

به صورت زنده پخش خواهد شد

لحظه به لحظه با دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در اینستاگرام

لحظات ناب دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام را به صورت پخش زنده در اینستاگرام دنبال کنید

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان؛ علاقمندان می توانند با مراجعه به صفحه اینستاگرام اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان به نشانی golestan_negarestan شاهد لحظه به لحظه مراسم افتتاحیه دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام باشند.

 

همچنین مخاطبان با دنبال کردن صفحه اینستاگرام این اداره کل می توانند از حاشیه‌های لحظه به لحظه بخش های مختلف جشنواره از جمله اجرای موسیقی های آیینی ، صنایع دستی و هنرهای سنتی اقوام مختلف با پوشش های بومی و محلی، کلبه های روستایی و عشایری و پخت غذاهای بومی محلی و سوغات و ... در گرگان و گنبد کاووس ببینند .

 

شایان ذکر است؛ علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان به نشانی golestanchto.ir اخبار مرتبط با جشنواره دوره دوازدهم را مشاهده نمایند .

 

دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام 29 آبان لغایت 2 آذر ماه به مدت 4 روز در شهرستان گرگان- کیلومتر 4 جاده گرگان، آق قلا- نمایشگاه بین المللی گرگان و 4 لغایت 7 آذر به مدت 4 روز در شهرستان گنبد کاووس- میدان بسیج- مجموعه ورزشی المپیک  برگزار می شود.

 

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه