نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مسوول کمیته اسکان و تشریفات دوازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام :

  |     |   0دیدگاه

مسوول کمیته اسکان و تشریفات دوازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام :

ارائه بهترین خدمات اسکان و تشریفات در دستور کار جدی کمیته اسکان و تشریفات دوازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام است

مسوول کمیته اسکان و تشریفات دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در آستانه برگزاری این دوره از جشنواره اعلام کرد: ارائه بهترین خدمات اسکان و پذیرایی به میهمانان داخلی و خارجی و هنرمندان شرکت‌کننده در این دوره از جشنواره در دستور کار جدی این کمیته است.

به گزارش روابط‌ عمومی و امور فرهنگی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان؛ محمد نوملی با ذکر این مطلب و با اشاره به روحیه مهمان‌نوازی ایرانیان، افزود: از آن‌جایی که ما ایرانی‌ها به ویژه گلستانی‌ها به مهمان‌نوازی مشهور هستیم تلاش کردیم بهترین بضاعت و داشته‌های خود را در اختیار مهمانان قرار دهیم تا همه متوجه عمق علاقه ما به خودشان شوند و هم‌چنین بهترین خدمات را دریافت کنند.


به گفته وی، این کمیته در برنامه‌ریزی‌های خود ابتدا دو سطح داخلی و خارجی را برای مهمانان در نظر گرفته‌است چرا که هریک دارای پروتکل‌های خاص خود است اما با این پیش‌شرط که در همه سطوح بهترین خدمات ممکن را ارائه دهیم.


نوملی همچنین خاطرنشان کرد: برای سفرا و مهمانان خارجی چون بایستی ضوابط بین‌المللی را همه در نظر می‌گرفتیم، بخش امور بین‌الملل سازمان مرکزی و وزارت امور خارجه کمک‌های خوبی به ما داشته‌اند.


وی یادآور شد: در بخش داخلی نیز دو نوع مهمان خواهیم داشت گروهی مسوولین‌ ارشد کشوری و استانی و گروه دیگر هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی و هنرهای سنتی و مسوولین‌ و اعضای غرفه‌های جشنواره هستند که درتلاشیم با توجه به میزان و مدت زمانی که از ما خدمات می‌خواهند بهترین‌ها را ارایه کنیم.


نوملی اضافه کرد: به علت برگزاری جشنواره از دوره گذشته در دو شهر گرگان و گنبدکاووس، از محل اسکان میهمانان و توان تشریفاتی در هر دو شهر چندین نوبت بازدیدهای مختلفی صورت گرفته و امکانات مورد نیاز میهمانان پیش‌بینی و تهیه شده است.


وی در همین زمینه تاکید کرد: برای میزبانی شایسته از میهمانان و مدعوین این جشنواره تمام سعی و توان خود را با استفاده از مجرب‌ترین افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند بکاربسته‌ایم که بر اساس برآوردهای بعمل آمده توسط بخش‌های نظارتی جشنواره، ان‌شاءالله از لحاظ اسکان و تشریفات نیز برای مدعوین هیچ‌گونه دغدغه‌ و مشکلی وجود نخواهد داشت.


مسوول کمیته اسکان و تشریفات دوازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین در پایان از کمک و مساعدت دستگاه های اجرایی استان که حداکثر همکاری را با این کمیته داشتند قدردانی نمود.


شایان ذکر است این جشنواره 29 آبان لغایت 2 آذر ماه به مدت 4 روز در شهرستان گرگان- کیلومتر 4 جاده گرگان، آق قلا- نمایشگاه بین المللی گرگان و 4 لغایت 7 آذر به مدت 4 روز در شهرستان گنبد کاووس- میدان بسیج- مجموعه ورزشی المپیک  برگزار می شود.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه