نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مسوول کمیته امنیت دوازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران‌‌زمین:

  |     |   0دیدگاه

مسوول کمیته امنیت دوازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران‌‌زمین:

نظم و امنیت کامل در دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام برقرار خواهد بود

مسوول کمیته امنیت دوازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران‌‌زمین اعلام کرد: دوازدهمین دوره این جشنواره نیز همچون سنوات گذشته با همکاری یگان‌ها و نهادهای ذیربط، در نظم و امنیت کامل برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور فرهنگی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان؛ عباس عنایت رئیس حراست این اداره کل و مسئول کمیته امنیت جشنواره دوازدهم در آستانه برگزاری دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در استان گلستان با ذکر این مطلب، افزود: با توجه به حضور میهمانان عالی‌رتبه خارجی و کشوری و مسوولین ارشد استانی در ایام برگزاری جشنواره، برنامه‌ریزی دقیق استانی و در سطح شهرستان با مدیریت شورای تامین شهرستان انجام خواهد شد تا امینت کامل میهمانان تامین گردد.


به گفته وی، همه بخش‌های نیروی انتظامی استان به ویژه پلیس راهور و پلیس راهنمایی و رانندگی استان تمهیدات لازم را برای تردد و مدیریت ترافیک درون‌شهری و برون‌شهری استان داشته‌اند تا تردد میهمانان بدون هیچ مشکلی انجام شود.


عنایت در همین زمینه خاطرنشان کرد: ابعاد امنیتی موضوع نیز به طور کامل توسط نهادهای مسوول، تحت اشراف امنیتی خواهد بود و پیش‌بینی‌های لازم در این زمینه صورت گرفته است.  


وی یادآور شد: با پلان‌بندی‌ها و تمهیدات انجام شده، با حضور نیروهای امنیتی، انتظامی و حفاظتی، به حول و قوه الهی امینت محل برگزاری جشنواره نیز مشکلی نخواهد داشت.


عنایت همچنین ضمن قدردانی از یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، تاکید کرد: ماموران خدوم این یگان به موازات انجام وظایف سازمانی و ذاتی خود، در حوزه امنیتی و حفاظتی جشنواره یاریگر کمیته امنیت جشنواره هستند.


مسوول کمیته امنیت دوازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران‌‌زمین در پایان از کمک و مساعدت دستگاه‌های اجرایی ذیربط استان که حداکثر همکاری را با این کمیته داشتند قدردانی نمود.


دوازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین به مدت هشت روز از بیست‌و نهم آبان تا دوم آذرماه در شهر گرگان و از چهارم تا هفتم آذر ماه در شهر گنبدکاووس برگزار خواهد شد.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه