نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مسئول کمیته روستایی و عشایری دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

  |     |   0دیدگاه

مسئول کمیته روستایی و عشایری دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

فرهنگ زندگی روستائیان دردوازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام /جانمایی بخش روستایی و عشایری در محوطه برگزاری جشنواره در گنبد کاووس

مسئول کمیته روستایی و عشایری جشنواره دوازدهم فرهنگ اقوام گفت: جانمایی بخش روستایی و عشایری دوازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین در گنبد کاوس انجام شد.

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ؛ رضا غیاثی زاده مسئول کمیته روستایی و عشایری گفت: هشت روستای هدف گردشگری، 5 واحد بوم گردی و 21 سیاه چادر در جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین در گنبد کاوس حضور خواهند داشت.

 

وی افزود:  در دوازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین که از سال گذشته در گنبد کاوس نیز برگزار می شود هشت روستای هدف گردشگری،5 واحد بوم گردی و 21 سیاه چادر به معرفی آداب رسوم و سنن روستایی و عشایری می پردازند که جانمایی حضور شرکت کنندگان انجام شد.

 

غیاثی تصریح کرد: امیدوارم حضور روستائیان و عشایر کمک شایانی به جذب گردشگر و رونق روستاهای هدف گردشگری و واحدهای بوم گردی کند و گردشگران بتوانند از فضای بکر روستایی و عشایری لذت ببرند و تجربه و خاطرات خوبی در این نوع سفر ها برایشان به یادگار بماند.

 

شایان ذکر است؛ دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام زمین از تاریخ 29 آبان لغایت 2آذر در گرگان و 4الی 7آذر در گنبد کاوس برگزار می شود.

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه