نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام:

  |     |   0دیدگاه

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام:

تمام تلاش کمیته تبلیغات واطلاع رسانی بزرگترین رویداد فرهنگی کشور؛ استفاده از بهترین امکانات و روشهای نوین تبلیغاتی است

حبیبه ابراهیمی کتولی مسوول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام خبر داد:تمام تلاش کمیته تبلیغات واطلاع رسانی بزرگترین رویداد فرهنگی کشور؛ استفاده از بهترین امکانات و روشهای نوین تبلیغاتی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان؛ حبیبه ابراهیمی کتولی مشاور مدیر کل و مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل و مسوول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام خبر داد: به منظور هرچه باشکوه برگزار شدن دوره یازدهم جشنواره ، اطلاع رسانی گسترده ای  به روش های مختلف و مناسب همه سنین و اقشار جامعه صورت گرفته است.

 

وی ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته با امور استانها در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پوستر جشنواره در پرتال ادارات کل میراث فرهنگی سراسر کشور به نمایش گذاشته شده است و همچنین اطلاع رسانی به آژانس های مسافرتی، جوامع گردشگری و انجیو ها در سارسر کشور انجام شده است.

 

ابراهیمی افزود: علاوه بر نصب اقلام تبلیغاتی محیطی از جمله بنر و پوستر ، استفاده از پتانسیل های اصحاب رسانه  از جمله صدا و سیما، مرکز صدا، مطبوعات، خبرگزاری ها ، عکاس ها و ..از روش های نوین تبلیغاتی و فضای مجازی از جمله فضاهای مجازی و گروه های ویژه خبری و مردمی، اینستاگرام، لنزور و .. بهره برداری گردیده است.

 

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی دوره دوازدهم بزرگترین رویداد فرهنگی کشور در ادامه تصریح کرد: در خصوص اطلاع رسانی بزرگترین رویداد فرهنگی کشور با استانهای سمنان، مازندران، گیلان و خراسان شمالی مکاتبه ای جهت نصب پوستر جشنواره فرهنگ اقوام در بیلبوردهای سطح استان های مذکور انجام شده است.

 

وی اضافه کرد: همچنین با صدا و سیمای مرکز استان گلستان جهت پخش تیزر یک دقیقه ای از جشنواره فرهنگ اقوام در سنوات قبل مذاکره شده است و هم اکنون این تیزرها همه روزه صبح ها و عصرها از شبکه گلستان پخش می شود.

 

ابراهیمی کتولی  اشاره کرد: استقرار تیم کارشناسان عکس و خبر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در محل جشنواره ، استقرار صدا و سیمای استان گلستان، برپایی غرفه مطبوعات و اصحاب رسانه استان، چاپ نشریه ویژه جشنواره با عنوان نگارستان ، برنامه ریزی جهت حضور رسانه های بین المللی ، برگزاری مسابقه روزانه از طریق ربات تلگرامی اداره کل با جوایز ویژه در پایان هر روز برای 5 نفر و .. از دیگر برنامه ریزی های تبلیغاتی صورت گرفته در برگزاری جشنواره می باشد.

 

مسوول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در پایان ضمن دعوت از مردم فهیم و فرهنگ دوست استان زیبای گلستان و مردم ایران زمین در جشنواره گفت: امید است با برنامه ریزی های صورت گرفته شاهد استقبال مناسب ، باشکوه و درخور شانی از جشنواره باشیم و استان گلستان همانند پیشینه درخشان ادوار گذشته جشنواره فرهنگ اقوام در میزبانی  دوازدهمین دوره جشنواره نیز موفق  و سربلند گردد.

 

گفتنی است علاقمندان میتوانند جهت پیگیری به روز ترین اخبار جشنواره به صورت آنلاین به سایت اداره کل، کانال تلگرامی و اینستاگرام به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نمایند:


سایت اخبار: http://www.golestanchto.ir/default.php

@golestannegarestan کانال تلگرامی نگارستان:

صفحه اینستاگرام: http://instagram.com/golestan_negarestan

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه