نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مسوول کمیته نظارت و ارزیابی دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام:

  |     |   0دیدگاه

مسوول کمیته نظارت و ارزیابی دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام:

استفاده از تمامی ظرفیت های اداره کل در جهت هر چه باشکوه تر برگزار شدن دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

افخم غروی مسوول کمیته نظارت و ارزیابی دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گفت: امسال از تمام ظرفیت های اداره کل در جهت هر چه باشکوه تر برگزاری دوره دوازدهم جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام استفاده می شود.

به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ؛ افخم غروی با اعلام این مطلب افزود: فرم های نظر سنجی در دو نسخه فارسی و انگلیسی و همچنین چهار بخش بازدید کنندگان خارجی، بازدید کنندگان داخلی، غرفه داران و گروه های موسیقی طراحی و توزیع می شود.

 

وی اضافه کرد: به جهت سهولت بازدیدکنندگان از فرم نظر سنجی در سایت اطلاع رسانی اداره کل به آدرس : www.golestanchto.ir  قابل تکمیل می باشد و علاوه برآن بازدیدکنندگان گرامی میتوانند بصورت آنلاین با مراجعه به غرفه ارزیابی عملکرد با سیستم کیوسک در نظر سنجی دوازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام همکاری نمایند .

 

وی افزود: با توجه به برگزاری هرچه با شکوه تر دوره دوازدهم جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گلستان نقاط ضعف و قوت دوره یازدهم جشنواره بررسی شد و امسال سعی گردیده است ماحصل نتایج ارزیابی سال گذشته را اعمال گنیم.

 

غروی اظهار امیدواری کرد پس از پایان جشنواره نسبت به جمعبندی و احصاء فرم های نظرسنجی اقدام تا ضمن آسیب شناسی و استفاده از نظر های ارزشمند بازدید کنندگان و غرفه داران محترم در مسیر پر بارتر شدن جشنواره های پیش رو گام های اساسی برداشته شود.

 

مسوول کمیته نظارت و ارزیابی در پایان به شکایات احتمالی اشاره کرد و افزود: به منظور دریافت و بررسی پیشنهادات، نقطه نظرات ، انتقادات و شکایات شهروندان محترم در دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام غرفه ای در این خصوص در نظر گرفته شده است.

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه