نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

به منظور پوشش رسانه ای دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گلستان:

  |     |   0دیدگاه

به منظور پوشش رسانه ای دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گلستان:

نشست مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان

نشست مهندس کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با محمد منتظر حجت مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان به منظور پوشش رسانه ای دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در راستای برگزاری دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام و به منظور پوشش رسانه ای این جشنواره امروز 17 مهر 1397 نشست مهندس ابراهیم کریمی مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان با  محمد منتظر حجت مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان برگزار شد.

 

مهندس کریمی ضمن قدردانی از پوشش رسانه ای برنامه های این اداره کل در طول سال افزود: صدا و سیمای مرکز گلستان همبستگی و همدلی بسیار خوبی را جهت معرفی این استان در سطح جامعه داشته است و امید داریم با این همدلی بتوانیم در راستای توسعه صنعت گردشگری گلستان گامی مثبت بر داریم.

 

مدیر کل صدا و سیمای مرکز گلستان در این نشست گفت: صدا وسیما با تمام امکانات  و تجهیزات و اطلاع رسانی در کنار اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری است و در جهت توسعه صنعت گردشگری استان تلاش خواهد کرد.

 

لازم به ذکر است برنامه های اجرایی دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام اعم از اجرای موسیقی و آیین های سنتی، غرفه های نمایشگاهی و فروش صنایع دستی، غرفه های سوغات، کلبه های بوم گردی روستاهای هدف گردشگری استان و همچنین حضور پرشور مردمی در این جشنواره  از شبکه استانی گلستان پخش خواهد شد.

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه