نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مهندس ابراهیم کریمی رییس ستاد یازدهین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

  |     |   0دیدگاه

مهندس ابراهیم کریمی رییس ستاد یازدهین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

استقبال خیر کننده مردم شرق استان از یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گلستان در شهرستان گنبد کاووس ما را شگفت زده و سربلند کرد.

مهندس ابراهیم کریمی رییس ستاد برگزاری یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام و مدیر کل میراث فرهنگی، و صنایع دستی وگردشگری گلستان در آیین اختتامیه جشنواره یازدهم گفت: استقبال خیر کننده مردم شرق استان از یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گلستان در شهرستان گنبد کاووس ما را شگفت زده و سربلند کرد.

به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گلستان ابراهیم کریمی با اعلام این مطلب افزود: آخرین روز برگزاری یازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام در گنبد کاووس با استقبالی بی نظیر و خیره کننده مردم فرهنگ دوست شرق استان  را شگفت زده و سربلند کرد.

او ادامه داد: مردم شهرستان گنبد کاووس و شرق استان گلستان با استقبال باشکوه خود از جشنواره نشان دادند که گنبد کاووس  شایستگی برگزاری جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام را دارند.

او خاطرنشان کرد: همچنین استقبال پرشور مردمی در 4 روز جشنواره  ما را براین کرد تا انشالله با سعی و پیگیری های لازم  جشنواره  بین المللی فرهنگ اقوام گلستان در شهرستان گنبد کاووس نیز ماندگار شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پایان اشاره کرد: امسال برای اولین بار با رویکردی متفاوت جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در دو شهرستان گرگان و گنبد کاووس برگزار شد و این مهم موجبات شادی ونشاط  در جای جای استان شد و ما بسیار از این موضوع خوشحال و خرسندیم.

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه