نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

با هدف شناسایی جاذبه های گردشگری و تاریخی گنبد کاووس انجام شد

  |     |   0دیدگاه

با هدف شناسایی جاذبه های گردشگری و تاریخی گنبد کاووس انجام شد

برگزاری تور گنبد شناسی ویژه هنرمندان صنایع دستی و گروههای آیینی و موسیقی استانها در جشنواره

در حاشیه یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام و با هدف شناسایی جاذبه های گردشگری و تاریخی گنبد کاووس تور گنبد شناسی ویژه هنرمندان صنایع دستی و اعضا گروههای نمایش های آیینی و موسیقی استانها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان احمد گلچین دبیر یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در این خصوص گفت: پیش از ظهر امروز 20 شهریور 96 و در حاشیه یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام و با هدف شناسایی جاذبه های گردشگری و تاریخی گنبد کاووس تورگنبد شناسی ویژه هنرمندان صنایع دستی و اعضا گروههای نمایش های آیینی و موسیقی استانها برگزار شد.

او افزود: بازدیدهایی که انجام شد شامل میراث جهانی گنبد قابوس، موزه فرش، امامزاده یحیی بن زید(ع) و شهر تاریخی جرجان می باشد که هنرمندان با اماکن تاریخی و فرهنگ اصیل و صنایع دستی شهرستان گنبد کاووس آشنا شدند.

احمد گلچین در پایان ابراز امیدواری کرد با برپایی این گونه تورها در جشنواره های فرهنگ اقوام در گلستان بتوانیم بخشی از ظرفیت های استان را به هنرمندان و علاقمندان شرکت کننده در جشنواره بیشتر و بهتر معرفی کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه