نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی در یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

  |     |   0دیدگاه

نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی در یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

گردشگری نیروی محرکه اقتصاد کشور است.

قره جه طیارنماینده مردم شریف گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاحیه یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گفت: گردشگری نیروی محرکه اقتصاد کشور است.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان آیین افتتاحیه یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام برای اولین بار در گنبد کاووس امروز 18 شهریور 96 با حضور دکتر صادقلو استاندار گلستان،یاور عباس سرکنسول کشور پاکستان، کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبد، نمایندگان مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی، حجت اسلام و المسلمین ترابی امام جمعه شهرستان گنبد، ائمه جمعه اهل تسنن شهرستان گنبد کاووس، مهندس ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، جمعی دیگر از مسوولین استانی و شهرستانی و حضور پرشور هموطنان و گردشگران در محل مجموعه ورزشی المپیک گنبد برگزار شد.

قره جه طیار نماینده مردم شریف گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از مسوولین و با بیان برگزاری این مراسم شکوهمند، اظهار داشت :امسال بخش از جشنواره اقوام با رویکرد جدید در شهر گنبد کاووس که نماد همدلی مذاهب و اقوام مختلف از جمله فارس، ترکمن ، بلوچ، قزاق، سیستانی و ... است برگزار شد.

او با بیان اینکه این جشنواره برای یازدهمین سال متوالی به میزبانی گلستان در حال برگزاری است اظهار داشت: هدف از برگزاری این جشنواره تنها برگزاری نمایشگاه و معرفی اقوام نیست و غیر از این دو هدف بزرگ را پیگیری می کند.

قره جه طیار افزود: یکی از این اهداف نمایش اتحاد و وحدت مردم استان گلستان و دیگری استفاده از ظرفیت های استان برای سرمایه گذاری در توسعه صنعت گردشگری و توریسم است.

نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه گردشگری نیروی محرکه اقتصاد کشور است گفت: ایران جزو 15 کشور اول در داشتن جاذبه های طبیعی و تاریخی است تمام تلش ما این است که با استفاده از این ظرفیت ها به توسعه صنعت توریسم در کشور دست پیدا کنیم.

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه