نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس در آیین افتتاحیه یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

  |     |   0دیدگاه

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس در آیین افتتاحیه یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

گنبد کاووس نماد اتحاد، اقوام و مذاهب در کشور است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس در آیین افتتاحیه یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گفت: گنبد کاووس نماد اتحاد، اقوام و مذاهب در کشور است.

به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان آیین افتتاحیه یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام برای اولین بار در گنبد کاووس امروز 18 شهریور 96 با حضور دکتر صادقلو استاندار گلستان،یاور عباس سرکنسول کشور پاکستان، کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبد، نمایندگان مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی، حجت اسلام و المسلمین ترابی امام جمعه شهرستان گنبد، ائمه جمعه اهل تسنن شهرستان گنبد کاووس، مهندس ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، جمعی دیگر از مسوولین استانی و شهرستانی و حضور پرشور هموطنان و گردشگران در محل مجموعه ورزشی المپیک گنبد برگزار شد.

عبدالقدیر کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس در این مراسم ضمن خیر مقدم و تشکر از مدیران دستگاههای اجرایی و تمامی کسانی که برای برگزاری این جشنواره همکاری کردندو با بیان اینکه این جشنواره بعد از پیگیری های متعدد با اهداف ویژه ای در برگزاریست اظهار کرد: اولین هدف به نمایش گذاشتن وحدت و اتحاد و همدلی بین ادیان و دومین هدف نمایش توانمندی های اقوام مختلف می باشد.

او افزود: از اهداف دیگر این جشنواره می توان ایجاد شرایطی برای تبادل توانمندی ها و عرضه هنر و تجارب بین هنرمندان کشور بیان کرد.

کریمی در پایان ابراز امیدواری کرد برگزاری جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام بتواند باعث همدلی و اتحاد بین ادیان و مردم اقوام مختلف کشور شود.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه