نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مهندس ابراهیم کریمی رییس ستاد یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

  |     |   0دیدگاه

مهندس ابراهیم کریمی رییس ستاد یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام حکایتی ناگفته از آداب و رسوم، آیین ها، موسیقی های بومی محلی و صنایع دستی از یاد رفته

مهندس ابراهیم کریمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و صنایع دستی گلستان و رییس ستاد یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گفت: جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام حکایتی ناگفته از آداب و رسوم، آیین ها، موسیقی های بومی محلی و صنایع دستی از یاد رفته است.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ابراهیم کریمی با اعلام این مطلب افزود: جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام پیوند نسل جدید با نسل قدیم ماست و در این جشنواره آداب، رسوم، آیین ها، موسیقی های بومی محلی و صنایع دستی از یاد رفته گذشتگان یاد آور خاطرات کهن و یادآوری و بازآموزی به نسل جوان ماست.

او در ادامه خاطر نشان کرد: باید در رمینه فرهنگی  در این استان بیشتر کار شود و هم استانی های عزیزمان نباید به برگزاری جشنواره فرهنگ اقوام که فقط سالی یک بار برگزار می شود اکتفا کنند.

رییس ستاد برگزاری یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در پایان تصریح کرد: در عصر جدید و با توجه به شرایط خاص فرهنگ تنها راه برون رفت از مسایل و مشکلات فرهنگی کشور احیا و تداعی کردن رسوم گذشته در ذهن نسل جدید است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه