نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مسوول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

  |     |   0دیدگاه

مسوول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

پوشش برنامه ها و مراسمات یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام درشهرستان های گرگان و گنبد کاووس هر شب به صورت زنده از شبکه گلستان

مسعود زیارتی مسوول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام :پوشش برنامه ها و مراسمات یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام درشهرستان های گرگان و گنبد کاووس هر شب به صورت زنده از شبکه گلستان

به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گرشگری استان گلستان مسعود زیارتی با اعلام این خبر افزود: برنامه ها و مراسمات شاد و مفرح یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام هر شب به صورت زنده از محل جشنواره در برنامه پاسرو ساعت 21:30 از شبکه گلستان پخش می شود.

او با اشاره به حضور بی سابقه خبرنگاران و عکاسان در یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گفت: بیش از 60 عکاس، خبرنگار، مدیران کانال های بزرگ مجازی و ... برای پوشش اخبار افتتاحیه و همچنین برنامه ها و مراسمات اجرایی جشنواره یازدهم در محل این جشنواره حضور فعال دارند.

مسوول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات دوره یازدهم جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام از برگزاری مسابقه مجازی برای اولین بار در محل جشنواره خبر داد و افزود: در پایان هر شب به قید قرعه به 5 نفر جوایزی از طرف اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اهدا خواهد شد.

مسعود زیارتی در پایان از همه مردم فهیم و فرهنگ دوست گلستان برای حضور در مراسم افتتاحیه یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام درشهر گنبد کاووس دعوت بعمل آورد.

شایان ذکر است یازدهمین جشنواره بین امللی فرهنگ اقوام از تاریخ 18 لغایت 20 شهریور برای اولین بار در سالن المپیک شهر گنبد کاووس برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه