نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

  |     |   0دیدگاه

هنرنمایی گروه های موسیقی آیینی در یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

احمد گلچین دبیر یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گفت: گروه موسیقی آیینی در یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام به هنرنمایی می‌پردازند.

به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی  اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان احمد گلچین دبیر یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام و رییس روابط عمومی و امور فرهنگی این اداره کل گفت: یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گلستان در حال برگزاری است و مردم استقبال بسیاری از بخش موسیقی آیینی دارند.
وی افزود: این شب‌ها در جشنواره شور و نشاط بسیار زیادی برپاست و و مردم زیادی در سالن اجرای موسیقی حاضر می‌شوند تا هنرنمایی‌های اقوام مختلف ایران زمین را از دست ندهند.
دبیر ستاد جشنواره با اشاره به این موضوع که استقبال مردم فوق‌العاده است خاطر نشان کرد: 24 گروه داخلی و خارجی در این جشنواره به اجرای موسیقی آیینی می‌پردازند.
احمد گلچین ادامه داد: گروه آوای موج از استان بوشهر، گروه هالای از استان مرکزی، آبیدر و کردوان  از  استان کردستان، آوای تبری  از استان مازندران، چیکسای  از خراسان شمالی، مریدان شیخ جام  از خراسان رضوی، آئینی از آذربایجان شرقی، شقایق های کالپوش از سمنان، زاروگه  از هرمزگان، فلوکلوریک تلار  از گیلان، میسان از خوزستان و 11 گروه از قوم های کتولی، قزلباش، ترکمن، سیستانی و محلی گلستانه از استان گلستان به اجرا در جشنواره یازدهم می پردازند.

گوشه ای از تصاویر گروه های موسیقی و آیینی :

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه