نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مسوول کمیته انتظامات یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

  |     |   0دیدگاه

مسوول کمیته انتظامات یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

تامین حفاظت و حراست از یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با حضور 21 نفر از نیروهای یگان حفاظت

سید علی اصغر عقیلی فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان و مسوول کمیته انتظامات یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گفت: تامین حفاظت و حراست از یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با حضور 21 نفر از نیروهای یگان حفاظت انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی  اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گلستان، سرهنگ سید علی اصغر عقیلی مسوول کمیته انتظامات در حاشیه یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام اظهار کرد: در راستای ماموریت و وظایف یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، نیروهای یگان حفاظت این اداره کل با همکاری نیروهای انتظامی و امنیتی کار حفاظت ازجشنواره  را بر عهده دارند.

وی افزود: در این رویداد بزرگ فرهنگی تعداد 21 نفر از نیروهای با تجربه و زبر دست یگان حفاظت حضور فعال دارند و قبل از شروع جشنواره آموزش های لازم در خصوص افزایش ضریب حفاظتی این جشنواره به آنها داده شده است.

شایان ذکر است؛ این جشنواره از پنج قسمت موسیقی اقوام، صنایع دستی، سیاه چادرهای اقوام، سوغات استان های ایران و موزه روستایی تشکیل شده است که حفاظت کامل این مجموعه بر عهده نیروهای یگان حفاظت این اداره کل می باشد.

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه