نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مسوول کمیته اسکان و تشریفات یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام:

  |     |   0دیدگاه

مسوول کمیته اسکان و تشریفات یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام:

تلاش می‌ شود یکی از شاخص‌های یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام، ارائه مطلوب خدمات اسکان و تشریفات باشد

محمد نوملی مسوول کمیته اسکان و تشریفات جشنواره یازدهم گفت: تلاش می‌ شود یکی از شاخص‌های یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام، ارائه مطلوب خدمات اسکان و تشریفات باشد.

به گزارش روابط‌ عمومی و امور فرهنگی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، محمد نوملی با اشاره به این‌که در تمام ایام برگزاری جشنواره ارائه بهترین خدمات اسکان و پذیرایی در دستور کار جدی ما خواهد بود، افزود: تمام تلاش این کمیته این است که بتوانیم با استفاده از حداکثر امکانات موجود در استان خدمات‌رسانی خوبی به مهمانان داشته باشیم و گوشه‌ایی از مهمان‌نوازی مردم خون‌گرم استان را به آن‌ها نشان دهیم.
به گفته وی، برای میزبانی شایسته از میهمانان و مدعوین این جشنواره با استفاده از مجرب‌ترین افرادی که در این حوزه فعالیت می‌نمایند انجام خواهد شد و از لحاظ اسکان و تغذیه نیز برای مدعوین هیچ‌گونه دغدغه‌ای نداشته باشیم که میزبان شایسته‌ای برای مدعوین جشنواره در هر سطح ‌باشیم.
نوملی در همین زمینه خاطرنشان کرد: این کمیته در برنامه‌ریزی‌های خود ابتدا دو سطح ارشد و عمومی را برای مهمانان در نظر گرفته‌است چرا هریک دارای پروتکل‌های خاص خود هست اما با این پیش‌شرط که در همه سطوح بهترین خدمات ممکن را ارائه دهیم.
وی یادور شد: برای مهمانان عالی‌رتبه و ارشد ملی چون بایستی ضوابط ویژه‌ایی را همه در نظر بگیریم بخش‌های مختلف استان و سازمان مرکزی کمک‌های خوبی به ما داشته و دارند.
نوملی یادآور شد: در بخش عمومی نیز دو نوع مهمان داریم گروهی مسوولین‌ ارشد و میانی استان و گروه دیگر هنرمندان، مسوولین‌ و اعضای غرفه‌های جشنواره هستند که سعی داریم با توجه به میزان و مدت زمانی که از ما خدمات می‌خواهند بهترین‌ها را ارایه نماییم.
مسوول کمیته اسکان و تشریفات در پایان از کمک و مساعدت دستگاه‌های اجرایی استان که حداکثر همکاری را با این کمیته دارند قدردانی نمود.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه