نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مسوول کمیته امنیت یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام:

  |     |   0دیدگاه

مسوول کمیته امنیت یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام:

یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در نظم و امنیت کامل برگزار می شود

مسوول کمیته امنیت جشنواره ستاد برگزاری یازدهمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران‌‌زمین اعلام کرد: یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با همکاری یگان‌ها و نهادهای ذیربط، ان شالله در نظم و امنیت کامل برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، عباس عنایت با ذکر این مطلب، افزود: با توجه به حضور میهمانان عالی‌رتبه خارجی و کشوری و مسوولین ارشد استانی در ایام برگزاری جشنواره، لذا برنامه‌ریزی دقیق استانی و در سطح شهرستان با مدیریت شورای تامین شهرستان انجام شده است تا امینت میهمانان تامین گردد.

به گفته وی، در این مرحله، همه بخش‌های نیروی انتظامی استان به ویژه پلیس راهور و پلیس راهنمایی و رانندگی استان تمهیدات لازم را برای تردد و مدیریت ترافیک درون‌شهری و برون‌شهری استان داشته‌اند تا میهمانان تردد بدون مشکلی را داشته باشند.

عنایت در همین زمینه خاطرنشان کرد: ابعاد امنیتی موضوع نیز به طور کامل توسط نهادهای مسوول، تحت اشراف امنیتی است و پیش‌بینی‌های لازم در این زمینه صورت گرفته است. 

وی یادآور شد: با پلان‌بندی‌ها و تمهیدات انجام شده، با حضور نیروهای امنیتی، انتظامی و حفاظتی، به حول و قوه الهی امینت محل برگزاری جشنواره نیز مشکلی نخواهد داشت.

رییس حراست اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در پایان ضمن قدردانی از یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان تاکید کرد: ماموران خدوم این یگان به موازات انجام وظایف سازمانی و ذاتی خود، در حوزه امنیتی و حفاظتی جشنواره یاری گر کمیته امنیت جشنواره هستند.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه