نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مهندس کریمی در آیین افتتاحیه یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

  |     |   0دیدگاه

مهندس کریمی در آیین افتتاحیه یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام بزرگترین رویدادهای فرهنگی استان گلستان است.

مهندس ابراهیم کریمی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در آیین افتتاحیه یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گفت: جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام بزرگترین رویدادهای فرهنگی استان گلستان است.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میرارهنگی، صنایع دستی و گردشگر استان گلستان آیین افتتاحیه یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با حضور دکتر مونسان معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، دکتر صادقلو استاندار گلستان، مهندس ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان گلستان و جمعی دیگر از مسوولین کشوری و استانی  و استقبال بی نظیر مردمی برگزار شد.

مهندس کریمی در این مراسم ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به مسوولین و مقامات حاضر گفت: باری دیگر مردم خونگرم استان گلستان با حضور پرشور خود در مراسم افتتاحیه یازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام،  گلستان را در میزبانی جشنواره سربلند کردند.

 او همچنین گفت:لیاقت گلستان در زمینه مواریث گردشگری، طبیعی، فرهنگی، تاریخی، مذهبی، اقوام و .. بسیار است و نمی‌توان به سادگی از کنار آن گذشت و باید از این مواریث به شایستگی بهره مند شد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان تصریح کرد: برگزاری چنین جشنواره هایی می تواند در جهت معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری بسیار مفید باشد از این رو باید تلاش کرد تا نهایت بهره برداری و جذب توریسم و گردشگر را از این جشنواره ها بهره مند شد.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه