نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

  |     |   0دیدگاه

نشست سرمایه گذاران در حوزه گردشگری، هنرمندان صنایع دستی و تشکلهای غیر دولتی استان گلستان با دکتر مونسان معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

نشست سرمایه گذاران در حوزه گردشگری، هنرمندان صنایع دستی و تشکلهای غیر دولتی استان گلستان با دکتر مونسان معاون رییس جمهور و رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان امروز  13 شهریور 1396  نشست سرمایه گذاران در حوزه گردشگری، هنرمندان صنایع دستی و تشکلهای غیر دولتی استان گلستان با دکتر مونسان معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دکتر صادقلو استاندار گلستان،دکتر تربتی نژاد نماینده مردم شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، مهندس ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان گلستان و جمعی دیگر از مقامات و مسوولین در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.

مهندس ابراهیم کریمی در ابتدا ضمن خیر مقدم گویی به دکتر مونسان اظهار کرد: اظهار کرد: استان گلستان جاذبه های گردشگری بسیار قابل توجه ای از جمله طبیعی، تاریخی، صنایع دستی، مذهبی و ... دارد و آنچه این استان را از دیگر استان های شمالی متفاوت میکند وجود اقوام رنگارنگ می باشد که از وجوه امتیاز این استان زیبا می باشد و باید با برنامه ریزی مناسب از این ظرفیت و پتانسیل بسیار مناسب بهره برد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان تصریح کرد: در حوزه گردشگری و صنایع دستی گلستان تاکنون بهره مناسبی از تسهیلات صندوق توسعه ملی و بانک سینا برده ایم و تسهیلات قابل توجهی به بخش خصوصی در این حوزه تخصیص یافته است.
او بیان کرد:  امسال در مجموع 150 میلیارد تومان تسهیلات به حوزه بخش گردشگری استان تخصیص یافته و نگاه ما به کمک های دولتی نبوده است.
کریمی گفت: تاکنون مشکلات و موانع هتلداران در حوزه تسهیلات و اداری را حل کرده ایم و تنها یک یا دو مورد در حوزه هتلداری مشکل دارند که امیدواریم  در این سفر حل شود.

دکتر تربتی نژاد دبیر مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم شهرستان های گرگان و آ ق قلا در مجلس شورای اسلامی در این نشست گفت: قابلیت‌هایی که در استان گلستان وجود دارد، قابلیت‌هایی مردمی است و حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این استان فرصت مناسبی برای معرفی و استفاده از ظرفیت‌های گردشگری موجود در گلستان است.

مهندس غراوی نماینده مردم شهرستان های مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:  بخش خصوصی در استان گلستان باید در محورها و ظرفیت های ویژه گردشگری موجود در استان با همت و پیگیری مسوولین تقویت شود

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه