نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مسوول کمیته گردشگری و امور بین الملل یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام :

  |     |   0دیدگاه

مسوول کمیته گردشگری و امور بین الملل یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام :

حضور تشکلهای صنفی گردشگری در یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

رحمان فرمانی معاون گردشگری استان و مسوول کمیته گردشگری و امور بین الملل یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام از حضور تشکلهای صنفی گردشگری در جشنواره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان رحمان فرمانی با اعلام این خبر افزود: .نمایندگان انجمن های صنفی گردشگری استان، جامعه هتلداران استان، واحدهای پذیرایی بین راهی گلستان، قطار گردشگری، خانه های مسافر در سطح استان و سه دفتر خدمات مسافرتی در این جشنواره حضور خواهند داشت.

او افزود: هدف از حضور تشکل ها که به نمایندگی از تمامی تاسیسات گردشگری در جشنواره ، آشنایی بیش از پیش عموم مردم  با تاسیسات گردشگری، ظرفیت ها و توانمندی های استان در این حوزه می باشد.

مسوول کمیته گردشگری و بین الملل در ادامه به حضور سفرای 4 کشور در جشنواره اشاره و اظهار کرد: پس از رایزنی و هماهنگی های به عمل آمده با وزارت امور خارجه و دفتر امور بین الملل سازمان سفرای کشورهای جمهوری آذربایجان ، مالزی، ویتنام و افغانستان آمادگی خود را جهت حضور در یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام اعلام نمودند و در این جشنواره حضور خواهند داشت.

رحمانی اضافه کرد: علاوه بر این نمایندگان سفارت خانه های مستقر در استان خراسان نیز در این جشنواره حضور خواهند داشت.

مسوول کمیته گردشگری و بین الملل جشنواره یازدهم گفت: این جشنواره که در بخش های موسیقی سنتی و آئینی ، نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری ، سیاه چادرها ، آلاچیق عشایر و روستاهای های هدف گردشگری برگزار می گردد، فرصتی است مغتنم برای تعاملات اقتصادی ، فرهنگی و گردشگری با کشورهای همسایه و بازار هدف ایران.

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه