نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

با برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور سهولت در ارزیابی عملکرد یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

  |     |   0دیدگاه

با برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور سهولت در ارزیابی عملکرد یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

برای نخستین بار ارزیابی عملکرد یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام از طریق ربات تلگرامی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان نیز انجام خواهد شد.

مهندس گلشن کارشناس روابط عمومی و مسوول پرتال اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان خبر داد: برای نخستین بار ارزیابی عملکرد یازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام از طریق ربات تلگرامی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان به منظور سهولت در ارزیابی و عملکرد جشنواره انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان مهندس گلشن با اعلام این خبر افزود:  بازدید کنندگان میتوانند با مراجعه به کانال تلگرام اداره کل به آدرس golestannegarestan@ و همچنین ربات تلگرامی این اداره کل به آدرس @GCHTO_BOT  ما را از نظرات و پیشنهادات خود برای هر چه باشکوه تر برگزار تر شدن این جشنواره مطلع نمایند.

او افزود: همچنین هموطنان علاوه بر ارسال نظرات و پیشنهادات خود می توانند با مراجعه به این ربات تلگرامی از سایر امکانات  نظیر معرفی صنایع دستی و هنرهای سنتی استان، معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری گلستان، اخبار اداره کل، مجله ویدئو ( کلیپ های گردشگری استان و کلیپ های دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام)، ارسال عکس از جاذبه های گردشگری استان، مسابقه بزرگ گلستان شناسی و ارتباط با مدیر کل و معاونین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بهره مند شوند.

مسوول پرتال اداره کل در پایان ابراز امیدواری کرد: امیدواریم همشهریان و بازدید کنندگان نسبت به همکاری در این زمینه اقدام نمایند تا بدینوسیله بتوانیم ارائه دهنده خدمتی نوین باشیم.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه