نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

  |     |   0دیدگاه

جشنواره فرهنگ اقوام تجلی زیبایی از فرهنگ و هنر غنی ایرانی است.

سه تن از گردشگران آمریکایی در بازدید از دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام این جشنواره را تجللی زیبایی از فرهنگ و هنر غنی ایرانی خواندند.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در میان تعدادی از بازدید کنندگان و گردشگران خارجی از دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام دو تن از گردشگران آمریکایی که در جشنواره حضور داشتند در گفتگویی کوتاهی با روابط عمومی و امور فرهنگی در حالی که از حضور پر شور مردم و تکاپوی حاکم بر جشنواره به وجد آمده بودند این جشنواره را تجلی فرهنگ و هنر غنی ایرانی عنوان نمودند.

بنا براین گزارش گردشگران آمریکایی با اعلام آنکه تاکنون در جشنواره ای که به فرهنگ همه اقوام یک جامعه، هنر، موسیقی، گردشگری و آداب و رسوم  به طورکل و در قالبی به این زیبایی پرداخته باشد حضور نداشتند اعلام کردند: جشنواره فرهنگ اقوام فرصت و بستر بسیار مناسبی برای به نمایش گذاشتن همه پتانسیل های یک فرهنگ و جامعه می باشد.

شایان ذکر است هر سه این گردشگران در نظر سنجی کمبته ارزیابی دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام شرکت نمودند و بیشتر گزینه ها را verymuch (بسیار خوب) انتخاب کردند که نشان از رضایت آنها از حضور در چنین جشنواره ای بوده است.

 

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه