نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مهندس کریمی در اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گفت:

  |     |   0دیدگاه

مهندس کریمی در اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام گفت:

گلستان توانایی جذب سلیقه های گوناگون گردشگری را دارد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان در مراسم اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام: این میزبانی نشان از ظرفیت بالای استان در پذیرش گردشگر و تبدیل شدن به یک مقصد گردشگری برای همه سلیقه ها و ذائقه ها است.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی مهندس ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان و رییس ستاد دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در مراسم اختتامیه این جشنواره ضمن خیر مقدم حضور دکتر رحمانی موحد معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، قدردانی از همه هم میهنان، مدیران و مسوولان و همه کسانی که سهمی در برگزاری این جشنواره باشکوه داشته اند گفت: بین المللی شدن جشنواره فرهنگ اقوام به مدد دکتر رحمانی موحد اتفاق افتاد که جا دارد به عنوان یک گلستانی از ایشان سپاسگزاری نمایم.

وی در بخش دیگر از سخنانش گفت:.در این دوره از جشنواره  14 روستای هدف توانمندي ها و ظرفيت خود را در معرض ديد گذاشتند و تلاش هاي خوبي در اين راستا صورت گرفته است.

وی در خصوص غرفه های صنایع دستی گفت: با استقبال هنرمندان در جشنواره و حضور پرشور مردم از غرفه های صنایع دستی شاهد رشد 120 درصدی فروش محصولات صنایع دستی بوده ایم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پایان حضور اقوام مختلف، هنرمندان صنایع دستی 27 استان و 24 گروه موسیقی را موجب افتخار استان به عنوان میزبان دانست و گفت: این میزبانی نشان از ظرفیت بالای استان در پذیرش گردشگر و تبدیل شدن به یک مقصد گردشگری برای همه سلیقه ها و ذائقه ها است.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه