نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

  |     |   0دیدگاه

مراسم اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

مراسم اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با حضور پرشوراقشار مختلف مردم، مدیران و مسوولان استانی و کشوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان آیین اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با حضوردکتر رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، محمود ربیعی معاون استاندار گلستان، دیگر مسوولین استانی و کشوری و حضور پرشور هم استانی ها و گردشگران در مورخ 12دیماه 1395 در محل سالن نمایشگاه های بین المللی گرگان برگزار شد.

در این مراسم مهندس ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ضمن تشکر از حضور باشکوه مردم از این دوره از جشنواره به بیان دستاوردهای دهمین جشنواره بین المللی  فرهنگ اقوام پرداخت.

  همچنین در این مراسم دکتر رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به آنکه ارتقا و عظمت فرهنگ و تمدن این سرزمین را به خوبی میتوان در دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام دید از رقم زدن این رویداد بزرگ در استان گلستان تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه این مراسم برنامه هایی از جمله تقدیر از محمود ربیعی معاون استاندار گلستان توسط معاون سازمان میراث فرهنگی با عنوان پایه گذار جشنواره فرهنگ اقوام ، تقدیر از برترین های حوزه های صنایع دستی، موسیقی، عشایر،گردشگری، روستایی و .. ، اجرای نمادین آیین نوروز توسط اقوام و .. صورت گرفت و در آخر با بازدید حاضرین از غرفه های  جشنواره ،  مراسم اختتامیه پایان یافت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه