نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

در راستای برگزاری دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

  |     |   0دیدگاه

در راستای برگزاری دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام

نشست مهندس ابراهیم کریمی با مدیران کل امور روستایی و امور عشایری استان گلستان

نشست مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان با مدیران کل امور روستایی و امور عشایری استان در راستای برپایی دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان جلسه مشترک مهندس ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی استان گلستان با آقای علیپوری مدیرکل امور عشایری و آقای نصیبی مدیرکل امور روستایی استان به منظور استفاده از ظرفیت ها در برپایی دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام برگزار شد.

در این جلسه مهندس ابراهیم کریمی ابتدا به بیان دیدگاه و اهداف  جشنواره پرداخت و از مدیران کل دو دستگاه خواستار همکاری برای نشان دادن فرهنگ و آداب  و رسوم روستاییان و عشایر استان در این جشنواره شد.

در این جلسه ضمن ابراز علاقمندی و اعلام موافقت مدیران کل مقرر شد در دهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام با همکاری اداره کل امور روستایی  آداب ، رسوم، سنت ها و بازی های بومی محلی روستاهای هدف گرشگری استان گلستان معرفی و به نمایش گذاشته شود.

همچنین بنا شد با همکاری اداره کل امور عشایری با برپایی سیاه چادرهای عشایر فرهنگ و آداب و رسوم عشایر استان گلستان به نمایش گذاشته شود.

گفتنی می باشد این جلسه از سلسله  جلسه های  هماهنگی جهت برگزاری هرچه بهتر جشنواره می باشد. 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه