نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

آغاز به کار جشنواره موسیقی محلی در علی آباد کتول

  |     |   0دیدگاه

آغاز به کار جشنواره موسیقی محلی در علی آباد کتول

آغاز به کار جشنواره موسیقی محلی در علی آباد کتول

در آستانه هفته وحدت، اولین جشنواره متمرکز استانی با عنوان جشنواره موسیقی محلی در شهرستان علی آباد کتول افتتاح  وآغاز به کار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، این جشنواره در بخش های موسیقی محلی اقوام- صنایع دستی و سوغات- بازی های بومی – محلی و نشست تخصصی موسیقی مقامی کتول برگزار شده است.

دربخش نمایشگاهی 22 غرفه صنایع دستی اقوام سوغات خود را درمعرض دید علاقمندان قرار می دهند و اجرای بازی های بومی و محلی و نی بیت کتولی با حضور پبشکسوتان واجرای 15 گروه موسیقی از اقوام مختلف از دیگر برنامه های این جشنواره است.

گفتنی است، این جشنواره با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و جمعی از علاقنمندان در سالن ارشاد اسلامی شهرستان علی آباد کتول برگزار شده است.

در این سه روز نمایشگاه از یکم لغایت سوم دی ماه ازساعت 15 الی 21 پذیرای بازدید کنندگان است و گروه‌های موسیقی نیز از ساعت 15 الی 19 در سالن فرهنگ و ارشاد اجرا خواهند داشت.

گفتنی است دراجرای این جشنواره، ادارات میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری واداره فرهنگ وارشاد، اداره ورزش وجوانان و اداره جهاد کشاورزی، فرمانداری وشورای شهر علی آباد کتول و همچنین تعدادی از هتل ها واماکن اقامتی این شهرستان همکاری دارند.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه