نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

 به مناسبت هفته گردشگری انجام شد:

  |     |   0دیدگاه

 به مناسبت هفته گردشگری انجام شد:

استقبال سرپرست فرمانداری شهرستان بندرترکمن از مسافران ورودی به شهرستان در ایستگاه راه آهن شهرستان

به‌مناسبت هفته گردشگری سرپرست فرمانداری شهرستان بندرترکمن به همراه مدیر اداره میراث فرهنگی و جمعی دیگر از مسوولین از مسافران ورودی به این شهرستان در ایستگاه راه آهن با تقدیم پکیج های گردشگری و صنایع دستی استقبال کرد.

به‌ گزارش روابط‌عمومی اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بندر ترکمن، این مراسم سه شنبه 8 مهرماه 99 با حضور شیرنگی سرپرست فرمانداری، نصیری مدیر اداره میراث فرهنگی شهرستان،طراج شهردار،سرهنگ کریمی فرمانده انتظامی شهرستان،میرابی رئیس شورای اسلامی ، امیرخانلو رئیس راه آهن و کارشناسان اداره میراث  برگزار شد.

شیرنگی ضمن خوش آمدگویی و تبریک هفته گردشگری به مسافرین، اجرای این گونه اقدامات فرهنگی را موجب توسعه فرهنگ گردشگری و افزایش جذب گردشگر در شهرستان خواند و افزود: آنچه که تعالی فکری در حوزه گردشگری شهرستان را رونق می‌بخشد، نمایش فرهنگ میزبانی مردمان این شهرستان  در برابر میهمانان است.
او گفت: در شرایط فعلی اقتصاد کشور و استان که در حوزه صنعت و خدمات با مشکلات و محدودیت هایی روبرو هستیم، نگاه اصلی مدیریت ارشد استان، ایجاد اشتغال در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی است.
سرپرست فرمانداری شهرستان درادامه بیان کرد: در حوزه گردشگری ظرفیت های بالقوه و بالفعل بسیار خوبی در اختیار همه ماست که اگر به خوبی از این ظرفیت ها بهره برداری کنیم و شرایط اجتماعی و اقتصادی مناسبی را در کنار حمایت از سرمایه گذاران حوزه گردشگری ایجاد نماییم؛ بخش عمده ای از دغدغه های ما در حوزه اشتغال به ویژه  اشتغال نیروهای تحصیل کرده بومی برطرف خواهد شد.
گفتنی است 6 مهرماه روزجهانی جهانگردی و آغاز هفته گردشگری با شعار "گردشگری و توسعه روستایی" است.

 

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه