نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

  |     |   0دیدگاه

کسب رتبه برتر اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان در جشنواره استانی شهیدرجایی

در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان رتبه اول سال 1398 در گروه علمی، فرهنگی و آموزشی را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان گلستان باهدف تجلیل از تلاشگران عرصه خدمت به مردم شریف استان امروز پنجشنبه 3 مهرماه 99 در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد.


در این جشنواره بر اساس نتایج به‌دست‌آمده از ارزیابی‌های صورت گرفته، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان با کسب1891.55  امتیاز از مجموع 2000 امتیاز به‌عنوان دستگاه برتر سال 1398 در گروه علمی، فرهنگی و آموزشی انتخاب شد.


احمد تجری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان لوح و تندیس رتبه برتر را امروز در جشنواره شهید رجایی از دکتر هادی حق‌شناس استاندار گلستان دریافت کرد.


دکتر هادی حق‌شناس استاندار گلستان در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی گفت: طبق ارزیابی در جشنواره شهید رجایی استان ارتقاء سلامت اداری در دستگاه‌های اجرایی استان از 65 درصد سال 97 به 71 درصد در سال 98 رشد داشته است.


او اضافه کرد: یکی از دلایل ظهور انقلاب اسلامی مقابله با فساد در نظام اداری کشور بود و ارتقاء این سلامت اداری یکی از فلسفه‌های اصلی انقلاب اسلامی بوده است.


او با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس گنجینه‌ای است که همواره می‌توانیم از شاخص‌های ارزشی آن استفاده کنیم و باید این گنجینه بی‌نظیر را به نسل‌های بعد انتقال دهیم.


حق‌شناس گفت: در هشت سال دفاع مقدس شاهد رشادت‌های افرادی بودیم که بدون هیچ تجربه‌ای در جنگ مقابل تمام دنیا ایستادگی کردند و یاد آن‌ها را همواره باید گرامی بداریم.


قدرت اله عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گلستان نیز در این مراسم گفت: 49 دستگاه اجرایی در فرآیند ارزیابی بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان گلستان شرکت داشتند.


او اضافه کرد: ارزیابی عملکرد در این جشنواره در دو بعد شاخص‌های عمومی و اختصاصی صورت گرفته است و 28 کارشناس در 4300 نفر ساعت کار کارشناسی برای ارزیابی این دوره مشارکت داشتند.


او تصریح کرد: در گروه علمی، فرهنگی و آموزشی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان، در گروه تولیدی و خدماتی اداره کل استاندارد، در حوزه دستگاه‌های زیربنایی و توسعه زیرساخت‌ها شرکت توزیع نیروی برق، در حوزه سلامت و رفاه اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران و در حوزه عمومی و قضایی اداره کل امور اقتصادی و دارایی به‌عنوان دستگاه اجرایی برتر انتخاب شدند.


بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان گلستان با حضور دکتر هادی حق‌شناس استاندار گلستان، رحمت‌الله نوروزی دبیر مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم شهرستان علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی، دکتر غلامرضا منتظری و مهندس رمضان علی سنگدوینی نمایندگان مردم شریف شهرستان‌های گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی، مهندس غلامعلی کوهساری نماینده مردم شریف شهرستان‌های آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی، قدرت اله عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، احمد تجری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان گلستان برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه