نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

با همکاری اداره میراث فرهنگی شهرستان رامیان:

  |     |   0دیدگاه

با همکاری اداره میراث فرهنگی شهرستان رامیان:

برگزاری برنامه فرهنگی و هنری در روستای زلزله زده قورچای شهرستان رامیان

بازدید سرپرست اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان به اتفاق معاون این اداره از روستای قورچای ، خسارت دیده از زلزله و همکاری با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان در راستای برگزاری برنامه فرهنگی و هنری در محل اسکان ساکنین آن روستا در روز پنجشنبه مورخ 27 شهریورماه 99 صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره  میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان رامیان ، بازدید سرپرست اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان به اتفاق معاون این اداره از روستای قورچای ، خسارت دیده از زلزله و همکاری با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان در راستای برگزاری برنامه فرهنگی و هنری در محل اسکان ساکنین آن روستا در روز پنجشنبه مورخ 27 شهریورماه 99 صورت گرفت.

حصارنوی گفت : در این بازدید ضمن دیدار با خانواده های زلزله زده و اظهار همدردی با آنان ،  با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان اقدام به اجرای برنامه فرهنگی و هنری و در راستای ایجاد شور و نشاط برای فرزندان خانواده های حادثه دیده از زلزله روستای قورچای گردید.

  در پایان برنامه روسای ادارات میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی و فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامیان با اهدای جوایز به تمامی فرزندان خانواده های حادثه دیده موجب خوشحالی آنان شدند.

اضافه می‌شود که روستای قورچای از توابع بخش مرکزی شهرستان رامیان است ، که با فاصله حدودا 10 کیلومتر قرار گرفته است و هیچ آثار تاریخی و فرهنگی در آن روستا وجود ندارد.

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه