نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان:

  |     |   0دیدگاه

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان:

انعکاس و معرفی استان گلستان در داخل و خارج از کشور از دستاوردهای جشنواره اقوام سیزدهم بود/ماندگار شدن جشنواره اقوام به عنوان برندی از استان گلستان

رییس ستاد برگزاری سیزدهمین جشنواره اقوام و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان گفت: معرفی ظرفیت های سراسر استان از بندرگز تا گالیکش، از بزرگترین دستاوردهای جشنواره اقوام استان گلستان است.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان، ابراهیم کریمی شامگاه چهارشنبه 29آبان ماه در شب پایانی جشنواره اقوام گفت: با انعکاس این جشنواره در شبکه های ملی و استانی و حتی خارج از مرزها دستاورد مدنظر اداره کل میراث فرهنگی استان حاصل شد.


او با اشاره به این که جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام به عنوان برندی از استان گلستان ماندگار شده است، گفت: طی چهار شب حدود هزار هنرمند در شهرستان گنبدکاووس میهمان بودند که میزبانی از این تعداد می طلبد تا هماهنگی ها و تعاملات زیادی صورت گیرد.


مدیرکل میراث فرهنگی گلستان خاطرنشان کرد: کیفیت، تنوع و کمیت جشنواره سیزدهم افزایش یافته که نشان از زحمات همکارانم در اداره کل میراث فرهنگی است که صمیمانه از آن ها قدردانی میکنم.


او در پایان تصریح کرد: از مردم شریف گرگان و گنبدکاووس به دلیل استقبال گرم و صمیمانه تشکر می کنم. این استقبال پشتوانه ای بزرگ و هدیه ای ارزشمند برای ماست و به ما انگیزه می دهد تا در سالیان بعد این جشنواره را با توان بیشتر برگزار کنیم.


سومین دوره از جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در شهرستان گنبدکاووس امشب چهارشنبه 29آبان ماه با استقبال بی نظیر هموطنان به کار خود پایان می دهد.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه