نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

  |     |   0دیدگاه

استقبال گرم علاقه مندان از هنرنمایی 10 گروه موسیقی آیینی در سومین شب از جشنواره گنبدکاووس

دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام استان گلستان از استقبال گرم علاقه مندان از هنرنمایی 10 گروه موسیقی آیینی در سومین شب از جشنواره فرهنگ اقوام در گنبدکاووس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان، احمد تجری شامگاه سه شنبه 28آبان ماه با اعلام این مطلب گفت: سومین دوره از برگزاری جشنواره بین المللی اقوام در شهرستان گنبدکاووس در حال برگزاری است و مردم استقبال بسیار گرمی از بخش موسیقی آیینی داشتند.


او اضافه کرد: این شب‌ها در جشنواره شور و نشاط بسیار زیادی برپاست و و مردم زیادی در سالن اجرای موسیقی حاضر می‌شوند تا هنرنمایی‌های اقوام مختلف ایران زمین را نظاره گر باشند.


معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان با اشاره به این که 20 گروه موسیقی در این دوره از جشنواره حضور دارند، خاطر نشان کرد: 10 گروه موسیقی آیینی در سومین شب از این جشنواره در گنبد کاووس به هنرنمایی پرداختند.


تجری گفت: گروه ونوشه و علی آبادکتول از استان گلستان، استان های کردستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، گیلان، آذربایجان، مازندران، خراسان شمالی و سیستان و بلوچستان در این شب  به اجرای برنامه پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه