نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مهندس کریمی؛

  |     |   0دیدگاه

مهندس کریمی؛

یکی از وظایف اصلی میراث فرهنگی حفظ سنت ها و آداب و رسوم است/جشنواره اقوام نقش پررنگی در جذب گردشگر داشته است

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان گفت: یکی از وظایف اصلی میراث فرهنگی حفظ سنت ها و آداب و رسوم است.

به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان، ابراهیم کریمی در حاشیه سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام برای سومین بار در گنبد کاووس گفت: حفظ سنت های اقوام و آداب و رسوم فرهنگی آنان از وظایف میراث فرهنگی بوده و این فرهنگ غنی بایستی از نسل کهن به نسل جدید منتقل نیز گردد.


او خاطر نشان کرد: جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در گنبد کاووس باعث شور و نشاط اجتماعی شده است و امید است با برگزاری اینگونه جشنواره ها مردم شرق استان از بخش های مختلف آن لذت ببرند.


کریمی تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که استان گلستان را در صدر اخبار سطح کشور و حتی خارج از مرزها خواهد برد، جشنواره اقوام است.


رییس ستاد برگزاری سیزدهمین جشنواره اقوام یادآور شد: جشنواره فرهنگ اقوام در چند سال اخیر نقش پررنگی در جذب گردشگر به استان داشته است.


او با اشاره به این که جشنواره سیزدهم از تنوع، کمیت و کیفیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار است، اضافه کرد: در چهار شب برگزاری این جشنواره در گرگان هر شب 20 هزار نفر بازدیدکننده از این جشن باشکوه دیدن کردند.


لازم به ذکر است، سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام استان گلستان برای سومین بار در گنبد کاووس از تاریخ 26 لغایت 29 آبان ماه از ساعت 17 الی 22 پذیرای قدوم مردم و گردشگران است.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه