نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

سفیر قزاقستان در ایران در نشست با بازرگانان گلستانی تاکید کرد:

  |     |   0دیدگاه

سفیر قزاقستان در ایران در نشست با بازرگانان گلستانی تاکید کرد:

لزوم بهره مندی بیشتر فعالان گردشگری از روابط دوستانه ایران و قزاقستان

سفیر قزاقستان در ایران در نشست با بازرگانان گلستانی گفت: بین ایران و قزاقستان روابط کاملا دوستانه ای برقرار است که فعالان گردشگری و اقتصادی باید از این فرصت ارزشمند نهایت بهره را ببرند.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان، اسخت ارازبای ظهر سه شنبه 21آبان ماه در نشست با فعالان گردشگری و بازرگانی استان گلستان که در حاشیه برگزاری جشنواره بین المللی اقوام در گلستان برگزار شد، گفت: بیشترین سهم مبادلات دریای خزر با قزاقستان است.


سفیر قزاقستان در ایران با تاکید بر اینکه حمایت و تلاش می کنیم روابط تجاری مفیدتر و موثرتری با تجار ایرانی و به ویژه گلستانی داشته باشیم، ادامه داد: مشکلاتی در خصوص برقرای خطوط پروازی گرگان - اوکتائو، صدور ویزا و ... وجود دارد که تلاش می کنیم آن حل کنیم.


او خاطرنشان کرد: بخش کنسولی ایران و قزاقستان در حال مذاکره هستند تا شرایط اخذ ویزا را برای بازرگانان ایرانی تسهیل کنند.


اسخت اورازبای گفت: در قزاقستان برای هر منطقه زمینه تجارت اقتصادی و صنعتی خاصی مشخص شده است و در صورت فعالیت تجار و بازرگانان در مناطق مطابق با زمینه کاری خود، از معافیت های مالیاتی برخوردار خواهند شد.


او اضافه کرد: 12 منطقه ویژه اقتصادی و 22 منطقه ویژه صنعتی در قزاقستان تعیین شده است.


لازم به ذکر است، اسخت اورازبای سفیر قزاقستان، آیدجان آیداشف سرکنسول قزاقستان در ایران و هیات همراه برای حضور در سیزدهمین  جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام وارد استان گلستان شده اند.

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه