نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام:

  |     |   0دیدگاه

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام:

استفاده از روشهای نوین تبلیغاتی برای اطلاع رسانی بزرگترین رویداد فرهنگی کشور در گلستان

مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام و مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی گلستان گفت: از بهترین روشهای نوین تبلیغاتی برای اطلاع رسانی سیزدهمین دوره جشنواره استفاده شده است.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان، مسعود زیارتی امروز دوشنبه 20آبان ماه  با اعلام این خبر گفت: به منظور برگزاری باشکوه سیزدهمین دوره جشنواره اقوام گلستان، اطلاع رسانی به روش های مختلف و مناسب همه سنین و اقشار صورت گرفته است.


او خاطرنشان کرد: علاوه بر نصب اقلام تبلیغاتی جشنواره از جمله بنر و پوستر، استفاده از پتانسیل های اصحاب رسانه  از جمله صدا و سیما، مطبوعات، خبرگزاری ها، عکاس ها و ... از روش های نوین تبلیغاتی و فضای مجازی از جمله فضاهای مجازی و گروه های ویژه خبری و مردمی، اینستاگرام، لنزور و ... بهره برداری شده است.


زیارتی خاطر نشان کرد: با هماهنگی های صورت گرفته برنامه های فرهنگی این رویداد در ایام برگزاری جشنواره از ساعت 21 الی 22 به صورت پخش زنده از شبکه استانی مرکز استان به نمایش در خواهد آمد.


او همچنین اضافه کرد: مرکز صدای استان (رادیوگلستان) با استقرار در محل سیزدهمین جشنواره اقوام به صورت مستقیم و مستمر برنامه های این دوره از جشنواره را پوشش خواهد داد.


مسئول روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی گلستان خاطرنشان کرد: با صدا و سیمای مرکز استان گلستان برای پخش تیزر یک دقیقه ای معرفی جشنواره فرهنگ اقوام هماهنگ شده و پخش آن از یکشنبه 19الی 28 آبان ماه در شبکه گلستان و از تلوزیون شهری در دو شهرستان گرگان و گنبدکاووس پخش خواهد شد.


او یادآور شد: با هماهنگی با سازمان حمل نقل شهری شهرداری گرگان هماهنگ شده و تبلیغات این دوره از جشنواره اقوام بر روی ناوگان شهری  اقدام شده است.


زیارتی با اظهار امیدواری از این که انعکاس جشنواره توسط خبرنگاران محترم استانی به خوبی صورت گیرد، گفت: در‌ این جشنواره در کنار خبرنگاران رسانه‌های مختلف در استان، خبرنگاران و گروه‌های برنامه‌سازی ۶ شبکه تلویزیونی خارجی برای پوشش رسانه‌ای حاضر خواهند شد.


مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات جشنواره سیزدهم کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی دوره سیزدهم جشنواره در ادامه تصریح کرد: در خصوص اطلاع رسانی بزرگترین رویداد فرهنگی کشور با استانهای سمنان، مازندران، خراسان شمالی و رضوی مکاتبه ای برای نصب پوستر جشنواره فرهنگ اقوام در بیلبوردهای سطح استان های مذکور انجام شده است.


او همچنین اضافه کرد: روز گذشته یکشنبه 19آبان ماه نشست خبری با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه استان با موضوع سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اققوام گلستان برگزار شد.


زیارتی بیان کرد: استقرار تیم کارشناسان عکس و خبر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی گلستان در محل جشنواره، برپایی غرفه مطبوعات و اصحاب رسانه استان، چاپ نشریه ویژه جشنواره با عنوان نگارستان، برنامه ریزی جهت حضور رسانه های بین المللی، برگزاری مسابقه روزانه از طریق فضای مجازی با جوایز ویژه و ... از دیگر برنامه های تبلیغاتی این دوره از جشنواره است.


او با اشاره به این که برای معرفی بهتر استان به گردشگران خارجی بروشور جاذبه های استان به زبان های روسی و انگلیسی ترجم شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به نظرسنجی های صورت گرفته گردشگران استان گلستان بیشتر از کشور های عربی حاشیه خلیج فارس، آلمان و چین هستند که روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی برای ترجمه بروشور معرفی جاذبه های گردشگری به زبان های چینی و آلمانی اقدام کرده است.


مسئول روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی گلستان در پایان ضمن دعوت از مردم فهیم و فرهنگ دوست استان زیبای گلستان و مردم ایران زمین در این جشنواره گفت: امید است با برنامه ریزی های صورت گرفته شاهد استقبال باشکوه و درخور شانی از جشنواره باشیم و استان گلستان همانند پیشینه درخشان ادوار گذشته جشنواره فرهنگ اقوام در میزبانی  سیزدهمین دوره نیز موفق و سربلند باشد.


گفتنی است، علاقمندان می توانند جهت پیگیری به روز ترین اخبار جشنواره به صورت آنلاین به سایت اداره کل، کانال تلگرامی و اینستاگرام به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نمایند:


پرتال خبری:  http://www.golestanchto.ir/
کانال فضای مجازی: @golestannegarestan
صفحه اینستاگرام: http://instagram.com/golestan_negarestan

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه