نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

مسوول کمیته فناوری اطلاعات سیزدهمین جشنواره اقوام گلستان خبر داد؛

  |     |   0دیدگاه

مسوول کمیته فناوری اطلاعات سیزدهمین جشنواره اقوام گلستان خبر داد؛

تقویت ارتباط سیار محل جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام برای رفاه حال بازدیدکنندگان

مسوول کمیته فناوری اطلاعات سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام استان گلستان از هماهنگی و تمهیدات مناسب برای سهولت در برقراری ارتباط بازدید کنندگان جشنواره سیزدهم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان، سعید باسط امروز پنجشنبه 16 آبان ماه با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال چشمگیر مردم و هم استانی های عزیز از جشنواره فرهنگ اقوام در سال های اخیر و همچنین در راستای رفاه حال بازدیدکنندگان این گردهمایی فرهنگی، هماهنگی لازم برای بهره مندی از امکانات شرکت مخابرات در حوزه ی تقویت ارتباط سیار صورت گرفته است.

 

او اضافه کرد: برای سهولت خبرنگاران محترم، اینترنت پرسرعت در محل غرفه خبرنگاران در سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام استان گلستان پیش بینی شده است.

 

باسط با اشاره به تجربه دوازده دوره برگزاری این جشنواره در استان گلستان اظهار امیدوری کرد با برنامه ریزی های صورت گرفته سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی با شکوه بیش از پیش برگزار شود و همچون گذشته شاهد استقبال باشکوه علاقه مندان از این رویداد فرهنگی باشیم.

 

لازم به ذکر است، سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام استان گلستان 21 لغایت24 آبان ماه به مدت 4 روز در شهرستان گرگان- کیلومتر 4 جاده گرگان، آق قلا- نمایشگاه بین المللی گرگان و 26 لغایت 29 آبان ماه به مدت 4 روز در شهرستان گنبد کاووس- میدان بسیج- مجموعه ورزشی المپیک برگزار خواهد شد.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه