نهمین جشنواره فرهنگ و اقوام ایران زمین در استان گلستان

b-inteligent-transitions-in-ux-design

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی تاکید کرد؛

  |     |   0دیدگاه

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی تاکید کرد؛

افزایش تنوع و کیفیت از اهداف برگزاری سیزدهمین جشنواره فرهنگ اقوام استان گلستان

دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی اقوام و معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان گلستان بر تلاش همه کمیته های اجرایی در راستای ایجاد تنوع و ارتقاء کیفیت تمامی بخش های سیزدهمین دوره از جشنواره بین المللی فرهنگی اقوام گلستان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان، احمد تجری امروز دوشنبه 13 آبان ماه گفت: سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام از ۲۱ تا ۲۴ آبان ماه به میزبانی گرگان و ۲۶ تا ۲۹ آبان ماه در شهرستان گنبدکاووس برگزار خواهد شد.

 

او خاطرنشان کرد: این دوره از جشنواره اقوم با حضور گروه های مختلف موسیقی آیینی، صنایع دستی، سیاه چادرها و سفرای کشورهای هدف گردشگری استان برگزار می شود.

 

تجری تصریح کرد: به منظور بهره مندی از تجریبات گروه های مطرح ملی، تلاش بر آن بوده که در راستای تنوع بخشی در جشنواره سیزدهم از گروه های برتر ملی دعوت نماییم.

 

دبیر جشنواره بین المللی فرهنگی اقوام در استان گلستان با اشاره به این که در جشنواره سیزدهم شاهد تنوع و ارتقاء کیفیت در بخش صنایع دستی خواهیم بود، خاطرنشان کرد: در بخش صنایع دستی نیز سعی شده هنرمندانی در جشنواره حضور پیدا کنند که محصولات آنها دارای مهر اصالت باشد.

 

او از افزایش کمی سیاه چادرها نیز خبرداد و گفت: در بخش عشایری پذیرای 23 سیاه چادر از استان مختلف کشور خواهیم بود.

0 دیدگاه

هیچ دیدگاه برای این مطلب به ثبت نرسیده است

ارسال دیدگاه